PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789749}

Korona królów

4,3 13 282
oceny
4,3 10 1 13282
2,0 3
oceny krytyków
Korona królów
powrót do forum serialu Korona królów

Ludzie hejtują i mówią ze im sie nie podoba. A mi tam się podoba. Probowałam ostatnio obejrzeć Ja Klaudiusz. Stare i kiepsko nagrane. Strasznie nudne i nic się nie dzieje. Aktorzy też tak jakoś bez entuzjazmu większego grają. Trochę takie drewienka. Ogólne wrażenie wywierane przez serial strasznie słabe, sztuczne i nienaturalne. Troche inaczej wyobrazalam sobie epoke starozytnego Rzymu. A tam wszystko w kilku pomieszczeniach i tak w kolko gadaja ze soba gadaja i nic z tego nie wynika. Od czasu do czasu ktos zginie albo wyniknie jakas drama czy romans. Wprowadzani nowi bohaterowie chyba jeszcze gorsi i mniej nadajacy sie do przypisanych im rol niz poprzednicy. Odnosze wrazenie, ze najlepsza byla obsada z samego poczatku serialu. Podobal mi sie ten grubawy, ktory gral pierwszego wladce. Jego syn tez fajny i smieszne to jest ze Krola Kazimierza gra pan ktory ma Krol na nazwisko. To chyba bylo przeznaczenie. Tak podsumowywując mi się tam podoba. Nie wiem o co ludziom chodzi. Ktos chce cos zrobic to od razu fala hejtu a sami siedza w piwnicy albo w lesie w Otwocku i zbieraja grzyby. Zamiast zajac sie powaznymi sprawami. Klaudiusza nie zmeczylam. Tak mnie znudzil. Odnosze wrazenie, ze ktos to nakrecil dloa zartu zeby zakpic z ludzi, a wszyscy sie zachwycaja bo nikt nie ma odwagi powiedziec jakie to tak naprawde jest slabe. Korone Krolow wciagam jak tluste podluzne kluseczki z japonskiego ramen. To o czyms swiadczy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones