PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789749}

Korona królów

4,3 13 282
oceny
4,3 10 1 13282
2,0 3
oceny krytyków
Korona królów
powrót do forum serialu Korona królów

Ogolnie mowiac, podoba mi sie. Gdyz nie mieszkam w Polsce, zawsze chcialam poznac historie swojego ojczystego kraju i ten serial mi w tym pomoze. Jesli chodzi o aktorstwo, to dla mnie wystarczajaco dobre. Podoba mi sie za to, wykonanie oraz 'garderoba' (jesli mozna to tak nazwac).

ocenił(a) serial na 3
patrycja73

Jeżeli chce pani poznać historię ojczystego kraju to polecam poczytać książki pisane przez profesjonalnych historyków. Szczególnie Norman Davies powinien zwrócić Pani szczególną uwagę. Oglądanie fabularyzowanych telenowel pokroju Korony Królów nie da Pani wiedzy nawet na cal szerszej niż ma dziecko w szkole podstawowej, a może nawet zaszkodzić, napełniając głowę fantazjami scenarzystów.

damianziolkowski2

Popieram !!!

ocenił(a) serial na 3
damianziolkowski2

Przestań brać ten wpis na poważnie przecież na kilometr widać że to trol od jacka czy inny nawiedzony

patrycja73

Proszę obejrzeć "Królową Bonę", "Królewskie sny", ewentualnie słabszego od nich "Kanclerza". A później porównać te seriale z serialem z ...2017 roku! Zamiast się rozwijać zaliczyliśmy skok w dół na główkę.

Myszkin_filmweb

Już tutaj pisałam o tych obu serialach,i również zaliczam je-do najbardziej udanych.

patrycja73

Już lepiej poznasz historię Polski z Wikipedii niż z tego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones