PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735513}

Kontrakt na miłość

Aşk Yeniden
8,1 616
ocen
8,1 10 1 616
Kontrakt na miłość
powrót do forum serialu Kontrakt na miłość

Jeśli chcecie o coś zapytać, pozachwycać się czy pożalić - piszcie tutaj ;>

mistrzyniF1

skoro o wszystkim i o niczym to ja zacznę :)
jutrzejszy odcinek zapowiada się ciekawie,właśnie go sobie przeglądałam.
A Ty co sądzisz????

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

ups, a ja jestem do tyłu jeszcze XD
zerknę na youtube i powiem, bo pewnie kojarzę ;p

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

dobra, już pamiętam :D
dobre sceny będą podczas tych przygotowań ;p
i sesja będzie fajna

mistrzyniF1

A ja jestem z Was najbardziej do tyłu , bo jeszcze nie widziałam żadnego odcinka w całości ;)
Co najwyżej kilka scen w przelocie ;)
Może nadrobię na urlopie .... ale jak mnie morze wciągnie to chyba nie nadrobię ;) Zobaczymy ..... chyba się żalę ;)

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

hahhaha :D
ja też nie mogę na bieżąco być. w kółko tylko wyjazd, wyjazd wyjazd i tak od dwóch tygodni już...
w nocy nie śpię tylko nadrabiam, ale nie daję rady powoli

mistrzyniF1

jak nazywa się piosenka z odcinka 3, gdy główni bohaterowie ogrzewali się przy piecu? :P Może wiecie :P

ocenił(a) serial na 9
nm_1996

zaraz dojdę do tego momentu, to sprawdzę ;p

mistrzyniF1

dzięki :P

ocenił(a) serial na 9
nm_1996

to chyba to ;)
proszę bardzo
https://youtu.be/v1PciHjcsAk

mistrzyniF1

wow dziękuję :) :D :D :D

nm_1996

LEPIEJ podajcie stronke gdzie obejrzec 4 odcinek :P

ocenił(a) serial na 9
endorama

nie ma jeszcze, sama czekam :D

ocenił(a) serial na 9
endorama

Wszędzie tylko po turecku :/

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

No nie dziwie się bo jeden odcinek to 2 godziny to do nadrabiania sporo ^^

ocenił(a) serial na 9
Dreams14

no właśnie ;) to 3 odcinki zwykłego serialu ;p

mistrzyniF1

na cda macie 3 pierwsze odc

ocenił(a) serial na 9
endorama

no tak, tylko że ja na 4 już czekam ;p pewnie ok. 12 w nocy się pojawi

mistrzyniF1

bedziesz dziisaj :P::P:P:P:???????????? to ja czekam . jedyne co mnie troch irutuje w tym serialu to , to ze jak tam juz ktos zacznie wrzeszcec to jest taki chaos ze masakra :D nie wiem czy to uroki tureckich seriali czy co o co chodzi ale pierwszy raz mam z taka stajnia Augiaasza do czynienia :D

ocenił(a) serial na 9
endorama

taaaak, zdarzają się im dzikie sceny ;P rzucają się wtedy jeden na drugiego

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

heheh taki mają wybuchowy charakterek :D

mistrzyniF1

To ja z ni z gruszki ni z pietruszki.... Mistrzyni widzę, że żonglujesz awatarami ;)) Ayaz sprawdza siłę swoich zębów ?

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

tak :D
to przez te zniecierpliwienie, bo dzisiaj świeżutkie fakty z nowego sezonu do nas dotrą ;ddd

mistrzyniF1

To ja znowu ni z gruszki ni z pietruszki..... zaopatrzyłam się w książki do rosyjskiego i zaczynam odkurzać wiedzę oj.... ale mnie wzięło, tylko jeszcze czas muszę wygospodarować ;))) mało tego rozmówki polsko-tureckie też kupiłam ;) to już wariactwo.... a będzie jak znalazł jak pojadę na wakacje do Turcji ;)

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

hahahhahah ;)
dobry pomysł z tymi rozmowkami :D
a z rosyjskim masz fajne, Rosjanie muszą lubić tureckie seriale ;>

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Wiemy kto będzie nam pomagał zrozumieć odcinki ;)

Kurcze dzis tak jakoś smutno bez odcinka... Uzależnie od serialu i FB narasta... Ale mus sobie odpuścić tego FB, bo jak tak czytam to się tylko denerwuje

Marg_

jakoś tak dziwnie bez serialu dzisiaj,ja nawet nie pofatygowałam się,żeby zmienić kanał i zerknąć na ten nowy serial na pulsie. nie mam ochoty go zaczynać ,ani troche mnie nie ciekawi,to co najfajniejsze to już za nami niestety :(

ps. nie wybaczę im,że wycięli tą scene na polanie. ona była jedną z moich ulubionych , ja nie wiem kto to wymyślił,żeby najlepsze sceny wycinać,a te co by mogli wyciąć to zostają w odcinku,ehhh,szkoda gadać.
no i nie dowiem się,co tam mówili. taka byłam ciekawa,a tu lipa

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

No ja spojrzałam z przyzwyczajenia chyba, później obejrzałam Tysiąc i jedną noc. No ja też się chyba nie wciągnę wczoraj widziałam znajoma się bardzo udzielała na FB pulsu, to dziś weszłam co tam znów wymyślili i strach człowieka ogarnia... Generalnie jak X lat temu obejrzałam jedyną w swojej karierze telenowele do tej pory pamiętam jak z siostra i kuzynka żeśmy rozprogramowywały jakiś stary telewizor w czasie turnusu w sanatorium. I wiecie,że ja żyłam w przekonaniu,że już takich seriali w tv nie ma... A to co się dzieję na stronie pulsu jest przerażające.

No szkoda,ze nie ma sceny z polany,ale cóż poradzimy ? Wiesz inaczej by było jakbyśmy nie widziały oryginału, bo wtedy no scena w hotelu wydałaby się dziwna tylko,a tak wiadomo brak najważniejszego

Marg_

no ja też właśnie teraz weszłam na fb pulsu i widzę,że wojna trwa. nie dziwię się,że się ludzie burzą,jak ktoś im serial przerywa w połowie. już tyle seriali wypadło z ramówki,że...
nawet santa diabla nie będzie skończona,a akurat lubiłam czasem na nią zerkać bo inne telenowele pulsu jakoś mi nie pasują

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

Ja też się nie dziwie,nie mniej jednak ja na serio żyłam w nie wiedzy jeśli idzie o telenowele... Bo godzina dla mnie akurat kiepska, bo wtedy ja i tak w pracy bywam więc nawet nie wiedziałam,że coś takiego było... Szkoda,ze tak robią bo ja się obawiam,że mogą nam nie dać drugiego sezonu ;/ A szkoda by było, no ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

robią co chcą, a potem oglądalność spada i widzowie odchodzą...
To moje życie też miało być o 13, a dzisiaj wchodzę sobie na program, patrzę, a już jest na 12:30 przeniesone

mistrzyniF1

tłumaczą się,że oglądalność mała,ale czego się spodziewają,jak takie numery odstawiają?nikt normalny tego nie zniesie,nic nie można zacząć oglądać,bo w każdej chwili mogą zdjąć.
godziny też tak beznadziejne,że ludzi w domach nie ma o takiej porze ,a ci niezadowoleni z wyników są. no,raczej kto to ma oglądać?
to moje życie idzie wcześniej,jak i pozostałe seriale,bo zrezygnowali z powtórek o 8.30- to też chyba nie wypaliło
kontrakt był w miarę krótki więc sobie mogli pozwolić na coś takiego,ale jakby szedł dłuzej to założę się,że też by wypadł z ramówki

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Bo ta Santa wypada, czy wypadła...
No my możemy się cieszyć bo co nasze widziałyśmy... Nie mniej jednak narobią ludziom ochoty na kolejny sezon i co nie pokażą bo nie... Szkoda, bo moja mama się wciagła i jakoś sobie jej nie wyobrażam,że będzie to po turecku oglądać bądź z napisami po angielsku... które trzeba by było kobiecie tłumaczyć...
Godziny faktycznie mają bombowe... Jak to powiedział znajomy dla emerytów, bo kto wiecej w środku dnia ma czas ?

ocenił(a) serial na 9
Marg_

po południu i wieczorem większość...
ale nieee, przecież lepiej puszczać premiery seriali o 12...
a po południu puszczają jakieś stare powtórki programów

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Tak nianie... Bo to idealna pora dla serialu który x nie wiem ile razy już był tłuczony... Ale widzę coś zdziałali xD Mają mieć dokończona Sante a nawet Sekrret ma być xD To my w przyszłym roku też jakaś akcje będziemy musiały robić

ocenił(a) serial na 9
Marg_

już zacznijmy, będzie szybciej :D
im potrzebny jest dobry strateg, i przede wszystkim konsekwencja w działaniach....
aż z ciekawości wejdę na ich profil na fb :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Wiesz ja generalnie żeby nie koleżanka, która wczoraj jak lew brobiła tureckich produkcji to też bym nie wiedziała co się dzieje i jakie tam są akcje...

ocenił(a) serial na 9
Marg_

ja sobie wchodzę raz na jakiś czas popatrzeć na wojny obronne w sprawie Sekretu :D
i widać że fani coś zdziałali ;)
a tak szczerze, wydaje mi się ze poczuli widzów na tureckim Sezonie, potem na jeszcze lepszym Kontrakcie, ale z Życiem może być gorzej, bo on jest w zupełnie innym klimacie.
mogą się przejechać, tym bardziej, że ten serial ma sporo odcinków (60).

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

problem jest też taki, Sezon był przez wakacje więc większość fanek nie było w szkole i widowinia skoczyła, Kontrakt lepszy od sezonu(a zabijcie mnie fanki sezonu :P ) tez zaczał sie w wakacje i przynajmniej na początku miał dobra ogladalność, może pod koniec spadła... ja sama z pracy gnałam na serial by zdążyć... A tu no nie wiadomo zobaczymy co to będzie dalej,bo godzina kiepska i historia tez inna. Jednak my liczmy na to,ze jednak bedziemy miec 2 sezon :D Jak coś to będzie się szukać ludzi na FB co byśmy mogły zobaczyć dalszą historię :D
Kurcze zakochałam się w śpiewającym Fathim :D podoba mi się występ Burga w o ses türkiye
https://youtu.be/VyYYUIfgH_s

ocenił(a) serial na 9
Marg_

to samo ja, godziny różne, a robota nie wybiera....
a jakby puszczali premiery od 15, to od razu większy odzew by był
ale no cóż, ciężko im do rozsądku przemówić

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

2 pierwsze tygodnie września, ja musze na rano :D
od 15 załączą arrow, który wszyscy już widzieli .... niczym jak csi sezon pierwszy znam bez mała na pamięć...

ocenił(a) serial na 9
Marg_

dla mnie Arrow jest jakiś taki nieodpowiedni ja na tę godzinę, a z resztą, widziałam już 1 sezon wieeeki temu, teraz 4 będzie w październiku

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

no dla tez, wszyscy widzieli wiekszosc sezonow nawet w rodzimym jezyku wiec zadna super produkcja co by na 15 mialbyc pokazany

ocenił(a) serial na 9
Marg_

dokładnie ;D
powtórki, powtórki wszędzie :p zamiast nich niech jeszcze raz kontrakt puszczą, z chęcią bym zerknęła ;ppp

mistrzyniF1

jak dla mnie oprócz niektórych telenowel to na pulsie nie ma nic ciekawego,to właśnie ze względu na telenowele spoglądałam kiedyś i teraz
nie ma się co oszukiwać,albo jakieś stare durne seriale sprzed 10 lat albo coś co się kompletnie nie nadaje na godziny,które proponują
filmów wieczorem też jakoś specjalnie nie uświadczyłam,może raz czy dwa

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

ja akurat za telkami innymi niż tureckie nie przepadam, więc nie zerkam w sumie
lubię czasami pooglądać jedynie 13 posterunek na pulsie, ale też niestety puszczają go jak chcą
a filmy rzadko zdarza mi się oglądać, bo zwykle nic interesujacego nie występuje

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Jestem za bo i tak za jakis miesiac mam sobie z mama zrobić powtórkę więc może być w tv kolo 18 :D

ocenił(a) serial na 9
Marg_

News z FB pulsu :D
"W takim razie grono fanów serialu ,,Sezon na millosc,, i ,,Kontrakt na milosc,, czeka na kontynuacie"

ocenił(a) serial na 9
Marg_

widziałam ;>
ja też czekam ;D
najlepiej w listopadzie ;)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Ja nawet raz w tygodniu bym mogla miec :D

Marg_

Napisałam maila do Pulsu z zapytaniem o 2-gi sezon. Dostałam dziś odpowiedź, że nie wiedzą jeszcze czy będzie i czy go wyemitują więc im odpisałam, że 2-gi sezon już jest i od 15.09 będzie emitowany w tureckiej TV. Na razie nic na to nie odpowiedzieli. Może trzeba do nich wysłać więcej maili ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones