PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735513}

Kontrakt na miłość

Aşk Yeniden
8,1 616
ocen
8,1 10 1 616
Kontrakt na miłość
powrót do forum serialu Kontrakt na miłość

......

ocenił(a) serial na 10

Matko ja nie wiem co zrobię jak nie dadzą 2 sezonu na pulsie. Chyba będę oglądać po turecku :P

ocenił(a) serial na 9
alicjawoltarel

jak my wszyscy ;)
trochę można zrozumieć

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Matko ja nie rozumiem nic chyba, że imiona :-P A i mam pytanie czy wy też lubicie sceny między rodzicami Zeynep. Moim zdaniem są mega zabawne. Ale ogólnie wszystkie postacie bardzo lubię. Muszę powiedzieć, że to chyba jedyny serial,w który lubię oglądać prawie wszystkie postacie :-)

ocenił(a) serial na 9
alicjawoltarel

jasne że tak ;>
są nieprzewidywalni :D głęboki Sevket i mroczna Meriem
jedyna postać która mnie nie przekonuje to była Fathiego (znowu zapomniałam imienia ;<), bo jakoś odpycha mnie jej uroda, taka sztuczna jest. chociaż w scenach z Mukaddes stanowi fajne snobistyczne uzupełnienie ;dd

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

No mnie też jakoś ona nie urzekła. Dzisiaj nie mogłam jak Meryem mu powiedziała,że nie chce przeczytać listu bo boi się,że się znowu w niej zakocha ;-)

mistrzyniF1

Mnie też ta irem nie przekonuje chyba jako jedyna . Wcale mi się nie podoba, jakaś taka dziwna jest, te jej tatuaże również mnie nie urzekły. Tylko oczy ma ładne trzeba przyznać ale poza tym nic więcej

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Hehe. Jak widzę to sporo osób lubi ten serial. Ja zaczęłam oglądać z nudów jak dzieciak w szkole. Strasznie mi się spodobał. Liczę na to, że puszczą sezon 2 na Puls. Ewentualnie będę oglądać na necie jeśli ktoś da tłumaczenie. Ogólnie tureckie seriale są całkiem niezłe ale ten przebił wszystkie jakie obejrzałam ;) Pozdrawiam fanów "Kontraktu na miłość" ;)

ocenił(a) serial na 9
electra150000

my też pozdrawiamy ;>

mistrzyniF1

Mam takie same wrażenie - Nie podoba mi się jedynie ta Irem, choć z Mukkades stanowią przezabawny duet.

alicjawoltarel

Ja najbardziej lubie Gursum

Axa1983

Gulsum*

ocenił(a) serial na 9
alicjawoltarel

Innego wyjścia nie będzie

alicjawoltarel

jakbym miała wybierać między drugim sezonem Kiraz Mevsimi a Aşk Yeniden na Pulsie to bez zastanowienia biorę Aşk Yeniden ze słodkim Fatihem i Selimem :)

jasmin35

Znowu czytasz mi w myślach. Mam dokładnie tak samo
zastanawiam się nawet czy kiraz całkiem nie odpuścić. Ask yeniden wyprzedza go totalnie

ocenił(a) serial na 8
alicjawoltarel

Ja się doczekać sezonu na miłość nie mogę tak mnie ten serial wciągną ze oglądam powtórki na internecie.I zapomnieć o nim nie mogę chociaż już parę dni jest po zakończeniu. Uwielbiam sezon na miłość!!!

ocenił(a) serial na 10
tojagosia

Jak dla mnie to ten sezon na miłość był taki sobie. Dziwny. Za to kontakt na miłości kocham <3 Ale nie każdemu musi się tak jak mi podobać :-)

ocenił(a) serial na 10
alicjawoltarel

Ja za to bardzo polubiłem piosenkę tytułową która leci zaczyniająca każdy odcinek. :D

Zbuntowany_RBD

Ja tez jest zarąbista :D od 1 odcinka mi się spodobała

alicjawoltarel

Sezon na Miłość był świetny na początku, potem nieco obniżył loty. Kontrakt trzyma poziom do końca. Błyskotliwe dialogi, przezabawne sceny i zaskakująca akcja - to wszystko sprawia, że chce się oglądać bez końca.

jomar

Kto co lubi - Mnie od od początku nie wkręcił w porównaniu do ''Sezonu ...

ocenił(a) serial na 8
alicjawoltarel

Jakby ktoś dorwał z angielskimi lub rosyjskimi napisami, to chętnie przygarnę info, gdzie znależć :)

po zapoznaniu się z wujkiem google, znalazłam serial tylko z rosyjskmi napisami, który nie chciał się ładować, ani nawet uruchomić i po bułgarsku (dodawane z miesięcznym opóźnieniem), ale szło przetłumaczyc obcobrzmiące słówka z translatorem :P dzięki temu ogarnęłam, o co mniej więcej Fatih mówił Zeynep na wyciętej scenie na polanie :D

ocenił(a) serial na 10
malpka_1

O tak z angielskimi napisami jakby ktoś znalazł drugi sezon to też poproszę o link :)

ocenił(a) serial na 9
malpka_1

wycięta scena na polanie jest gdzieś przetłumaczona na forum :D
znajdę zaraz

ocenił(a) serial na 9
malpka_1

cytuję Madaleine_M:

W wyciętej scenie z polany (czy jak to nazwać) kiedy wysiedli z samochodu było mniej więcej to:

Z: pyta Fatih’ego skąd zna to miejsce
F: mówi, że zobaczył to miejsca zanim samolot spadł i obiecał sobie, że jeśli przeżyje to przywiezie ją tutaj
Z: mówi, że tu jest jak w raju i żeby Fatih się rozejrzał
F: mówi Zeynep żeby nie marnowali czasu i pojechali do hotelu
Z: odpowiada, że jest piękna pogoda i żeby jeszcze się nią cieszyli
F: mówi, żeby zaczęli żyć.
Z: zgadza się i mówi żeby zaczęli żyć już tutaj
(pocałunek)
Z: mówi żeby poszli do samochodu
F: zdziwiony pyta czy tutaj ?
Z: mówi Fatih’emu żeby się pospieszył
F: nadal zdziwiony pyta jak ? tutaj ?
Wsiadają biegiem do samochodu i odjeżdżają. Z samochodu słychać rozmowę:
F: Zeynep pocałuj mnie
Z: prowadź samochód
F: najpierw mnie pocałuj
Z: przestań Fatih

I dojeżdżają do hotelu...

(tłumaczenie z rosyjskich napisów)

alicjawoltarel

To lepiej nie zabierać się za 1 sezon ?

ocenił(a) serial na 8
alicjawoltarel

Nareszcie się doczekaliśmy. Drugi sezon Kontraktu leci na pulsie. Niestety o godz.6 rano i podzielony jest na części ( 1 turecki na 2, 5 odcinka polskiego )
Jednak zawsze to coś.

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

ojejku <3 nie wiedziałam, ale nadrabiania mnie czeka!
tak w ogóle to hej Słońce :* :* :*

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Witaj kochana. Co tam u Ciebie?

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

hej hej hej :D
jakoś leci, raz lepiej, raz gorzej ale nie ma tragedii :)
fajnie że jesteście jeszcze

mistrzyniF1

Hej mistrzyni :)
Ja też nie wiedziałam nawet że emitują drugi sezon. Zabieram sie za oglądanie :)))

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

ja właśnie też nie! tym bardziej że niedawno sprawdzałam, i żadnej informacji nie było
osobiście sobie nadrobię pod koniec miesiąca jak wpadnie mi kilka dni urlopu, ale i tak sobie już część odcinków przejrzałam :D:D

sloneczkO_1

Z tego co słyszałem to i tak nie wyemitowali do końca ;) - Szkoda bo serialowi dałem drugą szansę i w końcu się wkręciłem, cóż ale czego się można spodziewać od TV Puls w sprawie seriali/telenowel ):

ocenił(a) serial na 10
buterfly

ja tez juz myslalem ze do konca wyemitoja a to masz ciekawe ile zostalo do konca odc. chyba nie duzo nie

Zbuntowany_RBD

- 10-12 odcinków na tureckie to zaledwie 4 odcinki.

ocenił(a) serial na 10
buterfly

o kutwa serio japidu niech to szlak ehhh

Zbuntowany_RBD

Oczywiście fani się wciekli na stacje i trudno się dziwić, jednak po TV Puls można się było tego spodziewać ): - Z ''Sezonem na miłość'' zrobiono przecież tak samo, do tej pory nie wyemitowali zaledwie 8 odcinków 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
buterfly

A zapomiales o To moje zycie x2 przerwali emisje i tez duzo nie zostalo odc. :(

Zbuntowany_RBD

Akurat ''To moje życie'' nie oglądałem ;) - Jednak to pokazuje że serialu/telenoweli u nich szkoda zaczynać, jeżeli już to film ewentualnie miniserial :)

Co do tureckich seriali to od 14 stycznia na TVP2, zaczynam oglądać ''Miłosne potyczki'' - https://www.telemagazyn.pl/artykuly/milosne-potyczki-nowy-turecki-serial-z-gwiaz da-czarnej-perly-zamiast-nadziei-i-milosci-w-tvp2-zdjecia-69222.html

Stacja zakupiła na razie też tylko 14 odcinków zapewne po to by sprawdzić czy serial komediowy się sprawdzi, mam nadzieje że jednak fani tureckich serial nie zawiodą i oglądalność będzie na takim poziome że wykupią cały serial.

ocenił(a) serial na 10
buterfly

O dzieki za info lubie takie seriale tele kom i se zob.

Zbuntowany_RBD

Mam tylko nadzieje że wyemitują całość :)

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Siemka. Szczerze to Ja zaczęłam ogladać tylko parę odcinków 2 sezonu. Zbyt długo czekałam na ten serial i niestety stracił u mnie na wartości. Nawet nie wiedziałam ,ze nie puścili do końca.
Co do turczyzny to u mnie krucho. Po ostatnim serialu " Pani Fazilet " nie oglądam praktycznie nic. Jakoś żaden mnie nie wciągnął na maksa.
Jeśli chodzi o ten nowy na tvp " Miłosne potyczki " jestem na nie.Znam go i nie przypadł mi do gustu.

sloneczkO_1

Co do ''Miłosnych potyczek'' - To oglądałem już parę odcinków w internecie i też nie jestem przekonany co prawda nie wypada tragicznie, jednak uważam że jak na komedie romantyczną to przeciętnie.

Jednak ''Sezon na miłość'' i ''Kontrakt na miłość'' bardziej mnie ubawiły i wzruszyły ;)

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Od 18:03 znowu bedzie tela Słodka miłość ehhh nie masz gdzies forum strony z telami tureckimi z napisami?

Zbuntowany_RBD

Tu jest tak strona :) http://turcjatv.pl/

I tutaj na fecbooku - https://www.facebook.com/ZTSpl/?ref=py_c - Chociaż z tego co wiem, żeby obejrzeć niektóre seriale zapisac się do ich grupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones