Kontra
powrót do forum 7 sezonu

Sezon 7 jest bardzo dobry. Chyba do realizacji wróciła stara ekipa,bo klimat,efekty,strzelaniny i fabuła,dialogi się zmieniły na lepsze. Nawet główni bohaterowie już nie są kołkami i zdarzyło im się kilka razy rozbawić mnie tekstami.
W tym sezonie jest chyba najwięcej akcji ze wszystkich, co odcinek jest kilka grubych strzelanin,a w odcinku 9 jedna scena wymiata. [SPOILER] Chodzi o przedarcie się przez wioskę kontrolowaną przez ISIS[/SPOILER]. Akcja kręcona 1 długim ujęciem coś jak słynna scena w szpitalu w Hard Boiled.
Ogólnie sezon 7 podobał mi się bardzo i wielka szkoda,że poprzedni był taki kiepski....Sam fakt ,że obejrzałem cały sezon w 1 noc z zaciekawieniem potwierdza że jest o wiele lepiej.
Małym rozczarowaniem jest to że nie pojawili się nasi ulubieńcy Scott i Stonebridge,jednak z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto sie mocno wku**ił sezonem 6tym. 8/10 dla tego sezonu.

użytkownik usunięty
FeRu89

Zachęciłeś mnie tym komentarzem, ale dla mnie to jednak zupełna pomyłka w stosunku do pierwszych pięciu sezonów, które były rewelacyjne.

Pozbawieni charyzmy faceci i stado obijających się po gębach bab. Nie jestem w stanie się do tego przekonać.

ocenił(a) serial na 8

Ale co zrobili w 8 sezonie to już mnie totalnie zniechęciło!

JOANNA108

Czemu w hbo go jest ino 7 sezonów masakra

ocenił(a) serial na 8
Dominik_Dandik

Zaczęli liczyć od sezonu 2 - i ten jest jako 1 :) Sezon 1 to: Chris Ryan's Strike Back z Richardem Armitage, potem pojawiają się chłopaki dopiero :) Jak oglądniesz całość daj znać, bo ja nie mogłam przeboleć utraty jednej z postaci w 8 sezonie czyli wg HBO Go to będzie 7 :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones