Kontra (2010-2020)
Kontra: Sezon 3 Kontra Sezon 3, Odcinek 10
Odcinek Kontra (2010-2020)

Odcinek 10

45m
8,7 188
ocen
8,7 10 1 188
Kontra
powrót do forum s3e10

s03e10

ocenił(a) serial na 9

chodzi mi o koncowke odcinka, szkoda ze Stonebridge zabil Hansona, który był moją ulubioną postacią tej serii, myślałam że skoro to ma być ostatni odcinek całej serii to będzie wielkie niewiadomo co, ale wielkiego szału nie było, poprzedni odcinek lepszy był.

ocenił(a) serial na 10
jax5

To ze zabije Hansona było wiadomo od początku - trudno żeby mu darował. Sam finał był ok, dużo się działo, łzy Scotta i dramatyczna końcówka, dobrze ze Dalton przeżyła lubię te aktorkę. A ten sezon rzeczywiście troszkę słabszy od poprzedniego, ale jak dla mnie to wciąż górna półka. Szkoda ze teraz prawie rok czekania na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 10
jax5

To ze zabije Hansona było wiadomo od początku - trudno żeby mu darował. Sam finał był ok, dużo się działo, łzy Scotta i dramatyczna końcówka, dobrze ze Dalton przeżyła lubię te aktorkę. A ten sezon rzeczywiście troszkę słabszy od poprzedniego, ale jak dla mnie to wciąż górna półka. Szkoda ze teraz prawie rok czekania na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 10
adam6pl

a jaj dla odmiany powiem że czuję lekki niedosyt, głownie przez zakończenie postaci Dalton (bez rewelacji ale ujdzie) i samego Knox'a (lipa lipa, nudno i tak jakoś...bez emocji godnych Strike Back). Za to cała końcówka z bombami - miodzio :)

old_school_man

No też jestem troszkę zawiedziony obniżką poziomu, sezon drugi dużo fajniejszy. Obejrzałem prawie jednym tchem i nie nudził, tu niestety miejscami nudnawo.

jax5

Podobał mi się ten sezon, jak i poprzedni. Mam tylko nadzieje, że Scotta'a i Stonebridge'a nie postanowią w następnym sezonie zabić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones