PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 233
oceny
7,8 10 1 6233
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

REWELACJA!!!

użytkownik usunięty

Na serial trafiłem w zasadzie przypadkowo, przeglądając internet i... I się zakochałem! IMO najlepszy serial sensacyjny od czasu 24. W każdym odcinku masa akcji, strzelaniny zrobione z naprawdę imponującym rozmachem i przywodzące na myśl filmy takie jak Black Hawk Down (realistyczne, płynne, wraz z ujęciami "z poziomu oczu osoby trzeciej" przez co czuć jakby się było uczestnikiem wydarzeń) Poza tym co rzuca się w oczy i naprawdę daje pozytywne wrażenie, to fakt że aktorzy przeszli szkolenia pod okiem prawdziwych komandosów i... To widać! Nie jestem znawcą, ale podoba mi się fakt, że bohaterowie nie są tępymi klocami pchającymi się pod kule, tylko kryją jeden drugiego, zmieniają osłony, płynnie poruszają się w zagrożonym terytorium itp. Ogólnie "kupuję" ich jako komandosów. Poza tym wbrew wielu opiniom, dla mnie sezon nie pierwszy a drugi był tym najlepszym. Bardzo polubiłem ostatnimi czasy Richarda Armitage'a (Thorin ;P), ale dla mnie duet Scott + Stonebridge jest mimo wszystko lepszy. Dodaje humor, którego nie było w sezonie 1 jak również dynamizm w postaci relacji tych komandosów. Poza tym w sezonach 2 i 3 pokazano bardziej zróżnicowane pole działania Sekcji 20. Naprawdę i szczerze polecam. Jeden z najbardziej niedocenionych seriali jakie miałem zaszczyt oglądać. Kawał porządnego kina sensacyjnego. Nie mogę się doczekać sezonu 4- a ten, dzięki Bogu, potwierdzono! ;)

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się w 100%, też trafiłam na serial przypadkiem i nie żałuję. Oglądnęłam 3 sezony w kilka dni a teraz nie pozostało nic jak czekanie na 4 sezon.

ocenił(a) serial na 9
pyla20

UWAGA JEŚLI KTOŚ NIE OGLĄDAŁ 2 PIERWSZYCH ODCINKÓW TO SPOJLER!!!

No ja się niestety nie zgadzam. Dlaczego? Od tego serialu oczekiwałem tylko i wyłącznie akcji komandosa/agenta. A nie interesują mnie jego relacje np. z córką. Denerwują mnie też scenki z poprzednich odcinków np. John widzi dzieciaka z blizną i mamy krótką scenkę z poprzedniego odcinku. Nie lubię tego. Plus głupie sceny jak komandosi którzy wpadają do jednej z kryjówek i wszyscy giną gdyż była na nich przygotowana zasadzka. Nawet jeśli by był tam żywy zakładnik to powinni sprawdzić czy nie ma na sobie bomby. Podejrzane też, że nie było tam strażników. Plus było jeszcze kilka głupich na maxa scen i sam nie wiem jak ten serial ocenić. Mam nadzieje, że serial później będzie lepszy. Bo na chwilę obecną to troszkę słabo. Oczekiwałem czegoś lepszego. 1 odcinek dużo lepszy od 2. Oceniłem trochę za wysoko chyba ale co tam na zachętę może być.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7

Ja obejrzałam pierwszy sezon, który bardzo mi się spodobał nie ukrywam, że ze względu na rolę Richarda Armitage. Szkoda, że to tylko 6 odcinków. Przyznam, że gdy odkryłam iż w następnym sezonie nie występuje już Rysiek przestał mnie interesować.

ocenił(a) serial na 9
Herma35

1 sezon mam za sobą. Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Właśnie zaczynam 2 sezon i po 1 odcinku muszę powiedzieć, że REWELACJA!

ocenił(a) serial na 10
JohnyXtreme

Wiem że wiele osób się z tym nie zgadza ale dla mnie sezon 2 był nawet lepszy od 1. Może to że Scottowi każda panienka wskakiwała do łóżka było mało realne ale poza tym to zespół scott stonebridge po prostu rewelacja. Czekam z niecierpliwością na sezon 4 ( niekiedy nazywany 3;D)

ocenił(a) serial na 9
pyla20

Dokładnie. Ja już widziałem też wszystkie 3 sezony (2). I Scott jest po prostu rewelacyjny i to jego "Fu*k Me" :D Podłapałem to. Czekam gorąco na 4 sezon!!!

JohnyXtreme

Ja też czekam ;)
Chętnie zobaczę jeszcze raz wszystkie sezony :)

ocenił(a) serial na 7
JohnyXtreme

Zaintrygowaliście mnie. Może zacznę oglądać następny sezon.

Herma35

Przestał Cie interesować tylko dlatego, że zginął aktor ?
Gratuluje . . .
Gdybyś nie była zapatrzona, tylko w Richarda, zauważyła byś, jakim świetnym duetem są Damien i Mike.

Tyle ode mnie.
Pozdrawiam - Darciia

ocenił(a) serial na 7
Darciia

Ale właśnie napisałam, że zacznę oglądać natepny sezon, bo zaintrygowaliście mnie.

Herma35

No ja mam nadzieję. Może Ciebie też wciągnie oglądanie :)

ocenił(a) serial na 7

słaby,nie umywa się do takiego Homeland....

Pierwszy sezon jest kinem dla miłośników akcji Dużych Chłopców, działania jednostek specjalnych i dobrego kina sensacyjnego. Drugi zdecydowanie kierowany jest bardziej do miłośników gry Call of Duty, trzeci zaś wyłącznie do ludzi lubiących absurd, niedorzeczności i gdy ktoś robi z nich totalnych idiotów. Nie jestem przez to w stanie wystawić oceny temu serialowi.

ocenił(a) serial na 1

Film = żenada.
Tylko tyle napiszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones