PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 233
oceny
7,8 10 1 6233
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Pierwszy ma aktorow , brytyjski klimat, scenariusz
Drugi sezon ma akcje , świetny scenariusz, teksty

Jak dla mnie sezon brytyjski to perełka , świetna rola R. Armitage'a. Brytyjski klimat, akcent.
osobiscie nie znosze filmow z lektorem. no i super zakończenie. szkoda może, ze nie zrobili
dalszego ciągu przygód Johna Portera, zwlaszcza uciekajacego przed CIA...
Drugi sezon zupelnie inny, typowy BROmance, luzno nawiazuje do jedynki , ale i akcja i
dobre tempo, mnostwo lokacji, slowem ciekawy serial. Oby takich wiecej, mam juz dosc
wampirow, wrozek, wilkolakow, wysp, supermocy, latajacych duszkow, Jacoba.
Serial o wspolczesnych zagrożeniach i cywilizacyjnych konfliktach, to chyba bardziej
zajmujące.
polecam

ZeligP

Pierwszy sezon - Doskonała fabuła, w miarę realistyczny (chodzi mi o smaczki i detale), świetna gra aktorska, Chriss Ryan.

Drugi sezon - Cycki, strzały, cycki, strzały, cycki.

djedrys

co do drugiego sezonu to chyba jednak najpierw strzały potem cycki, i znow strzaly , cycki itd ;-) mnie tam cycki nie przeszkadzaja , strzaly tym bardziej.pzdr

ZeligP

Ja zdecydowanie wolę fabułę.

ocenił(a) serial na 6
djedrys

Nie oglądałem jeszcze drugiego sezonu, ale w pierwszym jest przede wszystkim niezniszczalny brytyjski rumcajs, ciotowaci przeciwnicy, których albo przekabaci albo rozwali headshotem i wszechpotężny wywiad, który załatwi helikopter w 3 minuty w dowolny punkt na Ziemi;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones