PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028188}

Konsultant

The Consultant
6,5 1 972
oceny
6,5 10 1 1972
Konsultant
powrót do forum serialu Konsultant

Czytałem sporo recenzji filmu w zachodnich portalach, symbolizm scen, wyjaśnianie co miał serial przekazać, co oznaczają - wg. twórców - różne wydarzenia, postacie itd itp. Cóż, w przypadku X muzy sprawa jest zawsze prosta, albo to oglądasz kupujesz, wciąga Cię, zmusza do refleksji bądź spokojnie, bez analizowania, oddajesz się rozrywce, która Cie z ekranu nie odrzuca. Ten serial nie tyle mnie rozczarował, bo nie wiedziałem, czego się spodziewać, co znudził, zirytował, w sumie zmartwił, że poświęciłem na niego niepotrzebnie czas. Firma geeków, a nie czuje się tego wcale w serialu, a chciałbym zobaczyć taki na serio film o bebechach firm komputerowych (oczywiście nie tak jak z głupiej komedyjce z Vaughnem i Wilsonem - wygooglujcie jakim). Austriak Waltz, zadomowiony na całego w Hollywood niestet gra schematycznie, identycznie w każdym filmie, czy to u Tarantino , czy u Polańskiego. Podsumowując, słabe to i można odpuścić.

ocenił(a) serial na 8
ryssiook

Tak jak piszesz, symbolizm albo trafia, albo nie, nie ma co drążyć. Natomiast dziwi mnie że jednak drażyłeś, skoro samo obejrzenie było dla Ciebie stratą czasu. Czy możesz podzielić się tym co znalazłeś a propos znaczenia i interpretacji jaka podrzucają twórcy filmu? Jestem bardzo zainteresowana, a nic konkretnego w tej materii nie znalazłam.

ryssiook

KONSULTANT -czyli jak Bartlomiej Siebkiewica TVP -przejmowal i jak sie to skonczylo !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones