PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771700}

Konflikt

Feud
8,2 3 953
oceny
8,2 10 1 3953
8,0 7
ocen krytyków
Konflikt
powrót do forum serialu Konflikt

01x04 - Opinie

ocenił(a) serial na 10

Jesteście nadal na bieżąco? Co myślicie o rozwoju akcji, oraz o samym serialu? Bo jak dla mnie, im dalej tym lepiej.
Jest coraz ciekawiej, postaci stają się bardziej wyraźne - a na przód coraz bardziej wypychane są kobiety, co idealnie pasuje do sytuacji opisywanej w konflikcie.

Joan irytuje, Bette wzbudza sympatię. Obie są wyśmienite.
Murphy po raz kolejny udowania, że świetnie się sprawdza w tego typu produkcjach :D

ocenił(a) serial na 10
JamesTC

Cześć. Gdzie można znaleźć napisy do 3 i 4 odcinku ??

Serial od początku rewelacyjnie ukazuje obie postacie. Na dodatek czuć ten niepowtarzalny klimat Ryana Mruphy, jak to w jego produkcjach. Mnie zachwyca postać Joan, gdyż mam słabość do Jessici Lang. Więc tutaj obiektywny nie będę :D

ocenił(a) serial na 10
KamilFan

W tej chwili nie mam pojęcia, oglądam bez napisów. Zazwyczaj mnie napprojekt ratowało :D
A co do Joan i Lange, mam to samo. No nieważne jak bardzo mój rozum kibicuje Betty, tak Jessica skradła moje serce w AHS, i już tak pewnie pozostanie :D

ocenił(a) serial na 8
JamesTC

Jestem po piątym odcinku i jestem zachwycona Jessiką Lange , oglądając film Co się zdarzyło Baby Jane Joan Crawford widziałam na drugim planie a nie mogłam napatrzeć się na Bette Davis. W serialu Joan bardziej mi się podoba, a Jessika w tej roli to mistrzostwo. I oczywiście im dalej tym lepiej. Dobra jest świadomość że to nie wymysły tylko wszystko jest prawdą. Albo takie drobiazgi jak plaża w studio, coś fantastycznego.

użytkownik usunięty
felicytas

Ja po obejrzeniu serialu zmieniłem opinie o Jessice, przedtem uważałem ją za dobrą aktorkę(nie oglądałem AHS), ale po obejrzeniu ,,Feud'' uważam jej rolę za mało powiedzieć genialną, raczej wyśmienitą.Za jej sprawą Joan Crawford ożyła na planie. To samo tyczy się Susan Sarandon, która zagrała najlepszą rolę od czasu ,,Thelmy i Louise'' a nawet ją przyćmiła. Dla nich oskary to mało. Na deser znakomici Alfred Molina, Stanley Tucci, Judy Davis,Kathy Bates i Catherine Zeta-Jones.Jeśli ktoś lubi filmy o podobnym klimacie, polecam ,,Trumbo'' z genialnym Bryanem Cranstonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones