PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724333}

Kod 100

100 Code
7,0 753
oceny
7,0 10 1 753

Kod 100
powrót do forum serialu Kod 100

na 13 Ulicy

ocenił(a) serial na 7

Serial od niedzieli 21.02.16 na kanale 13 Ulica :)

anesca

Strasznie wkurzająca stacja. Krótkie odcinki tak pochlastane reklamami, że między jednym, a drugim blokiem zdąży paść parę zdań. Wybija z rytmu i przez to psuje odbiór.

ocenił(a) serial na 7
jan_niezbedny0

Mnie bardziej wkurza, że cześć programów nie jest nadawana zgodnie z planem. Zdarza się, że odcinek ma ok 60 min, a oni planują na niego godzinę, po dodaniu reklam robi się 20 minut więcej i w ten sposób zaplanowane nagrywanie 2 odcinków bierze w łeb i na nagraniu drugiemu odcinkowi brakuje np 20-30 minut. Oglądam na tej stacji tylko skandynawskie seriale, których nawet w sieci nie ma z napisami angielskimi (tak było np z "Naoczny świadek")

ocenił(a) serial na 7
anesca

oj masz rację, ten kanał robią sadysci xp

Dlatego ja najpierw nagrywam odcinek tak programując według czasu nagranie żeby był zapas o te 20-30 minut i nagrał się cały xp

A dopiero potem oglądam z nagrania i przewijam reklamy :) inaczej można zwariować xp zwłaszcza jak ci utną końcówkę xp

ocenił(a) serial na 8
Rejka

ktoś mi skradł metodę :D uwielbiam nagrywarki :3 mi wystarczą marginesy 10-minutowe, do tej pory tylko raz ucięło mi odcinek. I zupełnie nie wiem, jakie reklamy są teraz na topie :P

ocenił(a) serial na 7
anesca

A co do skandynawskich filmów i seriali to polecam też gorąco kanał "Ale Kino" :)

ocenił(a) serial na 7
Rejka

Na "Ale Kino" oglądam prawie wszystko co skandynawskie, plus jeszcze cała masę innych seriali i filmów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones