PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005531}

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
6,2 11 782
oceny
6,2 10 1 11782
Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
powrót do forum serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

Rodzaj serialu

ocenił(a) serial na 7

Również nie rozumiem ocen. Szkoda, że nikt nie zadał sobie trudu poszukania informacji na anglojęzycznych stronach. Ten serial to PARODIA, Kristen Bell wyjaśnia dokładnie proces powstawania serialu, dlaczego nagrali go w taki a nie inny sposób. Dla mnie trafiony w punkt.

ocenił(a) serial na 7
nikolanna

Specjalnie nie trzeba szukać elementów chumoru, ale czego konkretnie to parodia niestety się nie domyśliłem

hertzh1

Sam tytuł już zdradza co to będzie za rodzaj filmu.

ocenił(a) serial na 7
villemo75

Zmęczyłem wczoraj oryginał na netflix nie powala, ale teraz lepiej rozumiem twórców

hertzh1

Ja się nawet dobrze bawiłam, pierwsza takie WTF pojawiło się w scenie, gdzie wyjaśniono jak zginęła córka. Kretynizm tego wydarzenia kazał mi zacząć myśleć, że to będzie taki thriller parodyczny z przymrużeniem oka.

ocenił(a) serial na 7
hertzh1

"Kobieta w oknie" i "Dziewczyna z pociągu" jeśli ktoś ogladał to złapie wątki i postacie z których ten serial się naśmiewa.

nikolanna

Gdzie znaleźć wspominany wywiad/artykuł co K. opowiada?

nikolanna

To ktoś mógł tego nie wyłapać?

ocenił(a) serial na 7
DagnaMara

Bez obejrzenia kobieta w oknie to luźne skojarzenia.

hertzh1

Nie widziałam tego filmu, ani Dziewczyny w pociągu, ale od samego początku wiedziałam, że to parodia.

ocenił(a) serial na 6
DagnaMara

Tak, osoby które nie siedzą tyle w serialach/ filmach xD

ocenił(a) serial na 4
nikolanna

to nie kwestia "parodia czy nie", tylko fakt, że jest to po prostu rozwlekłe i średnio zajmujące. materiału co najwyżej na dłuższy film, a nie na cały sezon. czyli typowy netflixowy serial.

ocenił(a) serial na 3
timiak

Dokładnie. Mimo znajomości "filmów źródłowych" wynudziłem się strasznie. Z tą obsadą był potencjał, a wyszło coś takiego jakby ktoś wziął fabułę Strasznego filmu, nakręcił ją na poważnie i twierdził, że to komedia bo zaczerpnęli ze Strasznego filmu. A tak to ani nie trzyma w napięciu ani nie bawi. Parę razy się uśmiechnąłem, ale oprócz naśmiewania się z durności banalnych thrillerów ten serial nawet nie próbował rozśmieszyć widza. Dobrze, że był krótki.

ocenił(a) serial na 7
nikolanna

Ja nie oglądałam oryginału , dla mnie ten serial był cały czas smutny , dramatyczny, wciągnął mnie bardzo . Aktorka genialna . Łyknęłam w jedną noc po to żeby na koniec zobaczyć totalną parodię i porażkę. Co miał twórca na myśli tworząc normalny serial pełen traum aby na koniec pokazać nam parodie i komedie ? Ja uważam ze to czyste chamstwo :p . Nie pamietam kiedy ostatni raz się tak wkurzylam .

ocenił(a) serial na 7
katyen

Dodam, ze serjal mógł być parodią , ale cały czas się trzymał na pewnym poziomie . Po to aby na koniec pokazać KOMEDIĘ, która nijak się nje miała do reszty serialu . Jeśli wiecie o co mi chodzi .

ocenił(a) serial na 6
katyen

Szczerze mówiąc nie bardzo - serial od początku miał wyraźne akcenty parodii, oczywiście w końcówce było tego najwięcej, ale przez cały czas było wiadomo, że to nie jest poważna produkcja.

użytkownik usunięty
katyen

Mi się najbardziej czysta końcówka (tj. W samolocie) nie podobała. Cała reszta była na dobrym poziomie. Ciągle nie mogłam zgadnąć kto będzie kim. Sarkazm genialny ( p. 1.Scena rozmowy na posterunku policji)

ocenił(a) serial na 3
nikolanna

Straszny film to parodia natomiast ten serial napewno parodią nie jest.

Parodie też trzeba umieć robić.

ocenił(a) serial na 5
nikolanna

A czy można wiedzieć że to parodia jednocześnie uważać że jest to bardzo słaby serial? Czy trzeba się zachwycać tylko dlatego że jest parodią?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones