PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005531}

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
6,2 11 783
oceny
6,2 10 1 11783
Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
powrót do forum serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

Sam tytuł już jest nawiązaniem do klasycznych pozycji. Te wszystkie wątki już były w . I to jest śmieszne, widzieć ten sam wątek w odjechanej odsłonie. Seria Krzyk była bijącą po oczach komedyjka, tu nie ma podkladanego śmiechu z puszki i ludzie nie łapią.

anomalijka

I dla parodii wystawiasz ocenę 8? Parodię nigdy nie były tworzone jako dobry film, to jest zwykły zapychacz, poza tym komedia w parodii jest na naprawdę niskim poziomie, ot kino na niskim poziomie ze słabymi gagami, możesz obejrzeć do kotleta ale dawanie temu oceny powyżej 6 jest przegięciem.

ocenił(a) serial na 8
Reuvan

Jesteś tępy strasznie.

anomalijka

Jak chcesz zainteresować kogoś swoim punktem widzenia, pisząc "pastiż" z rażącym BYKIEM ortograficznym?

WebskiFilmowiec

Naprawdę podważasz całą wypowiedź tylko dlatego, że autor popełnił błąd ortograficzny? To nawet ja, wredna baba od polaka, w życiu czegoś takiego nie zrobiłam. Musisz być albo zadufany w sobie, albo cholernie zakompleksiony

ocenił(a) serial na 7
anomalijka

Uwierz, że spora część polskich widzów w "Krzyku" też nie dostrzegła pastiszu, na Filmwebie roi się tam od tematów, że ten film był bardziej śmieszny niż straszny ;)

ocenił(a) serial na 4
anomalijka

Ten pastisz wyszedł im strasznie mdły i zachowawczy.

ocenił(a) serial na 4
anomalijka

rozumiemy, rozumiemy, tylko że to bardzo mizerny i rozwlekły pastisz, mocno zamaskowana drwina i żadna komedia.

ocenił(a) serial na 5
anomalijka

Rozumiemy i rozumiemy że było bardzo średnio. Ale ty tego nie rozumiesz ;)

anomalijka

W którym Krzyku był poskładany śmiech, bo widziałem wszystkie i coś mi się nie wydaje żeby był.

anomalijka

A, jak pastiż to OK. Bo ja myślałem, że to pastis...

ocenił(a) serial na 3
eltoro10000

ja miałam podobne odczucie a bardzo lubię pastisa

ocenił(a) serial na 3
anomalijka

A czy można rozumieć, że to taka satyra i jednocześnie uważać, ze nieudana?

anomalijka

pastisz

anomalijka

W drugim odcinku jak córka poszła w odwiedziny z ojcem do seryjnego mordercy, to już wiadomo było, że trzeba z przymróżeniem oka oglądać.

anomalijka

mnie nie rozsmieszyl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones