Kości
powrót do forum 7 sezonu

Juz od 11 marca na Polsacie bedziemy mogli obejrzec 7 sezon kosci, odcinki beda na
antenie o 22:00.
Juz sie nie moge doczekac az je zaczna puszczac... ;D

juliagw39

Nie tylko ty :)
Oto co powtarzam od kiedy się dowiedziałam: "Naprawdę? Naprawdę? Naprawdę?"
Myślałam, że Polsat puści 7 sezon dopiero we wrześniu, a jednak znowu mnie pozytywnie zaskoczyli.
Przynajmniej nie muszę się martwić skąd po maturze mam go ściągnąć, jak to miałam w planach.
Ciekawe, puszczą 6 odcinków i zrobią przerwę, czy uda im się puszczać odcinki, które przed chwilą były w Stanach.

Bea_przerwa_Alex

Nie wydaje mi sie zeby zrobili przerwe gdyz w ameryce juz od marca zaczynaja sie nowe odcinki czyli moze polsat oby narobil ;D

juliagw39

Jeeej.. już nie mogę się doczekać.! :D

ocenił(a) serial na 10
juliagw39

Ja też nie mogę się już doczekać.

ocenił(a) serial na 10
juliagw39

uhuhuhuhuhuhuuu:DD fajnie!!:P

juliagw39

Miałam rację - robią przerwę. Polsat wyemituje tylko pierwsze 6 odcinków, a następne puści jesienią.

ocenił(a) serial na 10
juliagw39

Ogólnie 7 sezon jest extra

juliagw39

Szlag mnie tylko trafia, że planują o 22.oo, a jeszcze się nie zdarzyło, żeby zaczął się punktualnie!

exces

Polsat zakończy emisję Kości na odcinku 7x07. W zamian Kości będzie Breaking Bad.

ocenił(a) serial na 4
juliagw39

Przestałem oglądać ten serial jak zaczęli nachalnie reklamować w nim pewne produkty i usługi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones