Kości
powrót do forum 10 sezonu

Jak Wam się podoba nowy sezon? Niedawno obejrzałem już 8 odcinek(podziękowania dla Neofil za napisy i to ogromne!) i moim zdaniem znowu całkiem przyjemnie się to ogląda. Dużo się pozmieniało, nie chcę zajeżdżać tu spoilerem dotyczącym Sweetsa, ale fajnie byłoby podyskutować z kim kto jest na bieżąco.

pitixpl

Właśnie się zabieram za 8 odcinek (podziękowania dla tłumaczy z forum:)) A co do 10 sezonu to również uważam że serial odżył. Szkoda mi Sweetsa, no ale niestety na to nie mamy wpływu. A do nowego agenta jakoś nie mogę się przyzwyczaić, jakiś taki jest nie bardzo :D. Nie pasuje mi do reszty. No ale może to kwestia czasu :)

ocenił(a) serial na 10
jolka9090

Rzeczywiście trudno się przyzwyczaić, ale moim zdaniem jest sympatyczny. Fajnie, że zmieniają tak samo stażystów i można pooglądać częściej drugoplanowe postaci. Ciekawe czy w tym sezonie znowu będzie jakiś super wróg i scenarzyści przygotują nam niesamowity finał. Co do nowego sezonu i tego jak rozwiązali sprawę Bootha to muszę przyznać, że mi się nawet podobało. Dużo ciekawsze od wątku Pelanta(który de facto scenarzyści zepsuli). No cóż, cieszy mnie, że dalej lubię oglądać ten serial - w końcu to już 10 sezon.

Jedyne co mnie irytuje to te happy end y na końcu każdego odcinka i pokazywanie Bootha i Brennan jako idealną parę i jakieś dziwne sentencje życiowe. Mogliby to ograniczyć, bo już tym powoli można rzygać.
Na największy plus nadal bezuczuciowa Brennan w stosunkach międzyludzkich. To mnie nadal potrafi bawić, gdy jest szczera i mówi do kogoś prosto z mostu.

No i Angela - szkoda, że wcześniej nie dostrzegłem jak piękna jest grająca ją aktorka. WOW.

pitixpl

Super wróg by się przydał i to bardzo. Też nie podobało mi się zakończenie z Pelantem już lepsze było z Grabarzem. Ale wydaje mi się że nikt taki się nie pojawi - mam nadzieję że się mylę :)
Fajnie że wróciła Daisy, tylko niech znowu będzie tą irytującą stażystką która chce wszystkich zadowolić bo to co się z nią działo przez tą wariatkę od porodów to była jakaś masakra :)
Mam nadzieję że nie będzie tak że teraz wszystko będzie się kręciło wokół szczęśliwej rodzinki instytutu. Żeby nie zrobili z tego filmu romantycznego :)

Te happy endy to już taki stały program i chyba tak już zostanie. Mogli by chociaż pokazywać nie tylko z B&B ale też resztę ekipy. Zawsze by było coś innego :) Chociaż końcówka z przeklinaniem małej była ok :)
Tempie też mnie dalej śmieszy, chociaż u boku Bootha troszkę mniej jest tych śmiesznych odzywek.

Angela - jest zachwycająca, zgadzam się w 10000%. Uwielbiałam ją od pierwszego odcinka i z każdym sezonem coraz bardziej powala urodą. Zabójczo piękna i zabójczo inteligenta :)

Ooo może jakaś akcja z Angie w roli głównej :) To było by coś! Tylko niech jej się krzywda nie stanie!!!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones