Kości (2005-2017)
Kości: Sezon 3 Kości Sezon 3, Odcinek 9
Odcinek Kości (2005-2017)

Święty Mikołaj w breji

The Santa in the Slush 42m
9,0 851
ocen
9,0 10 1 851
Kości
powrót do forum s3e9

odcinek 3x09

ocenił(a) serial na 9

chodzi mi o ostatni dotychczas wyemitowany odcinek... głownie o końcową scenę jak Booth rozmawia z Brennan przez komórkę pokazując jej choinkę. Ona mówi: "I love my gift Booth.." i czy dodaje "...and you" (tak zupełnie cicho, ledwo dosłyszalnie:P) czy ja z powodu nadmiernej ilości odcinków obejrzanych w jeden dzień mam jakieś przesłyszenia? :D niech mnie ktoś sprowadzi do rzeczywistości! xD

Stokrotka91

Niestety - kończy się tylko na ....and" i czułych spojrzeniach - reszta to nasze nadzieje ;-) ale te spojrzenia były wymowne, nie powiem......

ocenił(a) serial na 7
mbudzia

Czy to jest ten odcinek kiedy oni się całują?? Wyjaśni mi ktoś o co w tym pocałunku w ogóle chodzi? Widziałam tylko zwiastun tego odcinka na Youtube.... co ta kobieta z loczkami tam robi?

Co do rozmowy... mogli by dokończyć to ....and" ...:)

ocenił(a) serial na 10
eSKa

to ten odcinek. Oni mieli się pocałować pod jemiołą żeby Bones mogła zorganizować wigilię dla swojego ojca i brata w więzieniu. a ta pani z loczkami to prawniczka która wpadła na ten pomysł(to ona musiała wydać zgodę na to):)

w sumie to mi się też wydaje że tam jest "and you":D

ocenił(a) serial na 7
agunia_92

Dzięki Bogom za panią prawnik :P No, przesadzam, dzięki scenarzystom!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones