Kości (2005-2017)
Kości: Sezon 11 Kości Sezon 11, Odcinek 22
Odcinek Kości (2005-2017)

Koszmar wewnątrz koszmaru

The Nightmare Within the Nightmare 45m
8,8 277
ocen
8,8 10 1 277
Kości
powrót do forum s11e22

sezon 11 odcinek 22

ocenił(a) serial na 10

Widzieliście może ostatni odcinek 11 sezonu? Ktoś wie kiedy będzie 12 sezon?

ocenił(a) serial na 9
kinomaniak162

właśnie skończyłam.
gdzieś czytałam (chyba nawet na forum filmwebu) że 12 sezon będzie ostatnim i wyjdzie w styczniu

ocenił(a) serial na 9
Zmi

tak na pewno czytałam na forum filmwebu :)
doczytałam właśnie że sezon będzie liczył 12 odcinków :)

ocenił(a) serial na 10
Zmi

Serio? Tak lubię ten serial, szkoda że nie będzie więcej kolejnych sezonów :(

ocenił(a) serial na 10
kinomaniak162

To właśnie chyba dobrze, że przestają kręcić. Z sezonu na sezon było co raz gorzej, pomysły się skończyły, a sami scenarzyści przyznali, że są bardzo szczęśliwi mogąc dokończyć całą historię w 12. sezonie.
Ja widziałem finał parę dni temu, całkiem przyjemny. Wreszcie zakończą wątek Zacka, chociaż ciekawe czy on sam mordował czy jego pan. Na pewno będzie jakiś happy end i może kolejne dziecko, żeby wszystko było piękne. :)

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Tak, lepiej coś skończyć zanim to się całkowicie s%i%r%.
Bardzo lubię Kości i po tych latach (nawet jeśli oglądało się z przerwami - jak ja) będzie ich brakowało.
Szczerze to po pewnym czasie zapomniałam już o Zacku, zamknęli go u czubków i sprawa ucichła. bardzo fajnie że powrócił.
Happy End? taaaaaaaaaaaaak! Brennan rzuci prace i wyjdzie w Bieszczady, Camille zrobi wielkie bajkowe przyjęcie weselne, Hodgins stanie na nogi i Angela zabierze go do Paryża. Oh i o 3 małych brzdącach zapomniałam :P

kinomaniak162

A ja od zawsze tęskniłam za Zackiem. Od samego początku był moim ulubionym stażystą. Średnio raz w miesiącu wracałam do finałowego odcinka sezonu trzeciego, do sezonu czwartego, gdzie siedząc już w szpitalu, pomógł rozwiązać sprawę i do odcinka, gdzie Booth po operacji miał ten niezły sen :) Bardzo się cieszę, że się znów pojawił. Chyba jest moim ulubionym bohaterem. Zakładam, że będzie miał żal do ekipy, że o nim zapomnieli i go nie odwiedzali. Już w połowie finału wiedziałam, że chodzi o niego :) Gdy Wendell wyciągnął do Tempie spalone dłonie, można się tego domyślić :)

kinomaniak162

Czy odcinek 22 jest ostatnim w tym sezonie ? Tak wynika z listy na filmweb ale już inny portal podaje że są 23 odcinki...

ocenił(a) serial na 10
MoffJasiek

Poprzedni sezon miał 22 odcinki więc ten sezon pewnie też, niestety :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones