PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 092
oceny
7,6 10 1 77092
Kości
powrót do forum serialu Kości

No i koniec

ocenił(a) serial na 10

Jedyne co mogło się oglądać od pierwszego odcinka w telewizji, aż teraz po koniec. I teraz nie mam już nic co mogę oglądać. Jedyny w całości na jaki w ogóle znajdowało się czas.

ocenił(a) serial na 8
mysiach

Mi też przykro, że serial się skończył. Oglądałam go właściwie przez 12 lat i bardzo przywiązałam się do bohaterów. Niektóre odcinki były słabe, inne wciągające, ale sympatia do bohaterów sprawiała, że wytrwale oglądałam serial.

ocenił(a) serial na 8
mysiach

Z jednej strony szkoda, ale z drugiej... formuła w końcu kiedyś musi się wyczerpać. Uwielbiam "Kości", ale myślę, że takie zamknięcie jest całkiem niezłe.

ocenił(a) serial na 10
KrecikJ23

Ja jednak czuję jakiś niedosyt. Formuła się wyczerpuje, lecz wolałam jakiegoś fajniejszego pomysłu na finał.

ocenił(a) serial na 8
mysiach

Pewnie, w niektórych odcinkach widać było, że trochę im czasem brakowało pomysłów, ale myślę, że jak na taką ilość sezonów to i tak zachowali dość wysoki poziom. Są seriale, które kończą o wiele gorzej. dla mnie takie zamknięcie jest całkiem niezłe o tyle, że zamknęli nie tylko wątek laboratorium, ale i ładnie skończyli wątek Bootha, który ciągle walczył ze swoimi demonami. Ja jestem zadowolona, bo chociaż uwielbiam te serial, to myślę, że dobrze zrobili kończąc go. A ostatni sezon był jednak dość mocno naładowany dramaturgią. Co za dużo, to niezdrowo.

mysiach

Polecam "Mentalista" , spróbuj może też Ci się spodoba :).

ocenił(a) serial na 10
kisha31

Oglądałam ;)

ocenił(a) serial na 10
mysiach

Ale Kości były zawsze moim numerem jeden :)

ocenił(a) serial na 10
mysiach

Polecam serial Castle jeden z moich ulubionych seriali pod wieloma względami podobny do Bones mam nawet wrażenie że był wzorowany na nim

ocenił(a) serial na 8
mysiach

Tez to kiedyś oglądałem, ale Polsat przestał nadawać ten serial i tak jakoś o nim zapomniałem. Skończyłem na odcinku w którym zamknął soe wątek pellanta. Teraz włączyłem tvn7 i z ciekawości wszedłem tutaj i jestem w szoku ze ten serial ma aż 12 sezonów !!! No to będę miał co robić w długie zimowe wieczory

JotN

Obecnie w Polsce serial emitują TVN7, FOX i AXN. I mimo że widziałam już wszystkie sezony, to codziennie włączam sobie w telewizji chociaż jeden odcinek. Uwielbiam ten serial :)

ocenił(a) serial na 7
mysiach

Jest dużo seriali uwierz mi

ocenił(a) serial na 5
mysiach

nie chce mi się sprawdzać kto był scenarzystą tego serialu ale z dobrej fabuły, gdyby nie te infantylizmy stosunków między postaciami, możnaby było stworzyć coś naprawdę godnego obejrzenia a tak wyszła łzawa szmira dla ciotek.

ocenił(a) serial na 10
janusz_wojciak

Ja już dawno zapomniałam o tym serialu i oczywiście znalazłam inne fajne, ale strasznie krótkie. W tym serialu akurat mi podobały się fakty medyczne i anatomiczne, które znam i fajnie ogladacy je w stworzonym fikcyjnie świecie. Z mojego punktu widzenia nadają smaku, albo bawią.

mysiach

A ja oglądam i z pierwszego sezonu , nagle mi przerwali na 6 !i jednocześnie na 11! Proszę Was bardzo o skrócenie najważniejszego (tak po kolei , np.Gdzie dr Goodman?)

Monica_7

A do tego to połowa 11 sezonu prawie end

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones