PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488523}

Klatka B

6,6 748
ocen
6,6 10 1 748
Klatka B
powrót do forum serialu Klatka B

Oglądałem cały serial i nadal nie rozumiem o co chodziło Baśce w 13 odcinku. Kto to jest ta ona? Co wie i czemu to pogrąży mieszkańców?

podly_cham

Nie wiem czy dobrze pamiętam (pomimo że oglądałem całą serię 2 razy, to było to z 4 lata temu), ale chyba chodziło o Elizę.

pepko1996

Pastwili się nad nią, wmawiali jej, że jest opętana, potem ona zniknęła. Znaleźli ją u profesora, a ta im zaczęła wytykać. Ale to było aż tak poważne, żeby tak z nią cudować? I co z jej matką i Olgą?

podly_cham

Mi się wydaje, że Eliza była opętana. Egzorcyzmy na nią działały. Jej matka popełniła samobójstwo, jednak nie wiem co się stało z jej ciałem. Co do Olgi... Prawdopodobnie po prostu uciekła z dzieckiem od Maksa.

pepko1996

Uciekła na pewno. Tylko nie było jej u profesora. Cała fabuła się kupy nie trzyma. Eliza po egzorcyzmie była gdzieś przetrzymywana, nagle jest u profesora. W sumie można to 30 razy oglądać a i tak się nie zrozumie wszystkiego. Co, kiedy, dlaczego, kto z kim? Jak jakaś kraina grzybów.

podly_cham

Michał był walnięty. Bohaterowie nie istnieli. Oglądając cały serial widzisz jakby to, co działo się w jego głowie. Michał porwał "Elizę" (tak na prawdę była to pielęgniarka ze szpitala), przetrzymywał ją w domu i prawdopodobnie zabił. Przesłuchania Michała na poczatku serialu są kontynuacją ostatniego odcinka. Można powiedzieć, że ostatni odcinek jest pierwszym.

pepko1996

To wyjaśnia całą dziwność tego serialu. Niespójne wizje chorego psychicznie. Uroił to sobie. Tak chyba możnaby wyjaśnić brak ciała po samobójstwie i zniknięcie Olgi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones