Klangor (2021)
Klangor: Sezon 1 Klangor sezon 1, odcinek 8
odcinek Klangor (2021)

odcinek 8

8,1 554
oceny
8,1 10 1 554
Klangor
powrót do forum s1e8

Serial ciekawy i wciągający. Pokazuje, że nie warto zbytnio polegać na opinii 'ekspertów' serialowych, którzy bezgranicznie opisywali się w renomowanych tygodnikach o miałkości scenariusza zaledwie po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków. Serial pokazuje, że prawda może być zupełnie inna. Warto obejrzeć całe osiem odcinków, a potem dopiero wydać werdykt. Dla mnie 10/10.

ocenił(a) serial na 7
grandik

No akurat pierwsze odcinki nie porywały i serial się dopiero rozkręcił na ostatnie 3, stąd pewnie i takie opinie recenzentów.

ocenił(a) serial na 8
grandik

Na moje może nie skradł ale zagrał jedną z największych ku%ew w historii telewizji. Rola ta zostanie zapamiętana tym bardziej że on wczesniej tylko w jakiś głupich komediach grał.

ocenił(a) serial na 7
grandik

Strasznie nie równe odcinki. Początek super. Później skisło. 6/7 wszystko wyjaśnił. 8 to tylko jakiś epilog.

ocenił(a) serial na 2
grandik

Też uważam, że fabuła słabiutka (w przeciwieństwie do świetnych zdjęć i gry aktorów). Mamy to pomysł (zresztą dość banalny...) na 1,5 godzinny film (może na mini serial 3-4 odcinkowy) , a nie 8 odcinków. W 3 i 4 nie działo się nic, od 5 to wątki poboczne nie wnoszące nich do akcji. 7 i 8 też rozciągnięte, dałoby się je zamknąć pół odcinka.

ocenił(a) serial na 8
grandik

Serial bardzo dobry, jak na nasze realia, móglbym napisać nawet że wyśmienity. Myślę że to najlepsze kino serialowe od czasu Slepnąc od świateł. Scenariusz bez większych wpadek, logiczne działania bohaterów, nie nudziłem się ani chwilę przez 8 odcinków. No i aktorzy, wszyscy zagrali na topie. Minus jedynie za dzwięk bo czasami potrzebowałem bardziej napisów niż w anglojęzycznych produkcjach.

grandik

W pełni się zgadzam z oceną roli W. Melcwaldowskiego. Doskonały w jakże nietypowym dla siebie wydaniu. Marnuje się w tych komedyjkach...Pokazał tu swój prawdziwy potencjał. Brawa dla twórców serialu za dobór obsady. Także za wybór znakomitegi Jakubika.

grandik

Mam takie pytanie trochę z innej beczki. Czy w serialu jest dużo takich drastycznych scen jak ta w więzieniu w pierwszym odcinku, kiedy więźniowie zażyli narkotyk? Bo zastanawiam się czy dalej oglądać. Pytam poważnie.

Urque

już nieaktualne :)

ocenił(a) serial na 8
grandik

Mecwaldowskiego sposób na podryw wymiata!

grandik

Dobrze, że Musiała załatwili w pierwszym odcinku, bo ten to by dopiero skradł show :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones