PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848204}

Klangor

7,7 23 047
ocen
7,7 10 1 23047
7,8 16
ocen krytyków
Klangor
powrót do forum serialu Klangor

Klangor może być zaskoczeniem. To nieoczywiste połączenie rasowego kryminału z dramatem psychologicznym.
Nie jest tu tak, jak w typowej opowieści kryminalnej, że prowadzona jest przez śledczego sprawa, a przy okazji poznajemy jego rodzinę i jego prywatne problemy.
Tu, oczywiście, jest historia kryminalna, z mocnymi, wstrząsającymi scenami, ale jednak bardziej koncentrujemy się na tym, co dzieje się pomiędzy głównym bohaterem, a jego rodziną.
Czyli to, co pozornie powinno być obok głównej historii, wyciągnięte jest na pierwszy plan.
Bardzo ciekawie opowiedziana historia, z rosnącym napięciem, nawet w scenach pozornie błahych.
Ta atmosfera jest podtrzymywana też przez dwa elementy: ciekawe, sugestywne zdjęcia Witolda Płuciennika (wcześniej autora zdjęć chociażby do Kruka) jakby zabrudzone, z wygaszonymi barwami.
Drugim elementem mocno podkręcającym klimat jest muzyka Mikołaja Trzaski.
Świetny Arkadiusz Jakubik i Maja Ostaszewska, którzy nota bene po raz pierwszy mieli możliwość partnerowania sobie w serialu.
Zapraszamy do obejrzenia naszej recenzji pierwszych dwóch odcinków :)
https://youtu.be/NgOxD7TbJXw

ocenił(a) serial na 9
Kino_w_tubce

baaardzo ciekawie się zapowiada - widziałem pierwszy odcinek i zastanawiam się, jak długo może tak fajnie narastać atmosfera....? Tym bardziej, że reżyser omalże nieznany, więc może kolejny powiew świeżego spojrzenia na kwestię seriali i kina (jakże skiepszczoną gwiazdorami typu Vega - na przykład)

zibek_2

Ciekawe jak teraz wrażenia? Już po trzech odcinkach ;)

ocenił(a) serial na 9
Kino_w_tubce

w dalszym ciągu jesteśmy wkręceni w atmosferę filmu. Ze zniecierpliwieniem oczekujemy kolejnych porcji emocji. Mam jednak (utrwalane od lat) obawy co do końcówki - chociaż z drugiej strony dotychczasowe podejście do tematu, napawa mnie dużym optymizmem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones