PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848204}

Klangor

7,7 23 047
ocen
7,7 10 1 23047
7,8 16
ocen krytyków
Klangor
powrót do forum serialu Klangor

nazwiskiem - Eleryk. Bardzo dobrze to gra.
Twarz "nieopatrzona" - to też zawsze wartość.

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

Gość jest niesamowity. Absolutnie kradnie każdą scenę. W tym swoim zwariowaniu jest przekonujący. Przekazuje kilka skrajnych postaw i takoż skrajne emocje i przeciwstawne sobie emocje wzbudza u widza. Przeraża, budzi niepokoj, fraternizuje i budzi współczucie. Kapitalny jest ten gość.

eMWu12

Jeszcze jeden dowód na to, że pośród aktorskich zasobów kryje się niejedna utalentowana jednostka - tylko brakuje materiału do wykazania się.

ocenił(a) serial na 7
jan_niezbedny0

Mecwaldowski zagrał świetnie oczywiście (fajnie ze w koncu mógł sie wykazac w jakiejś powaxniejszej produkcji), ale dla mnie to właśnie Eleryk jest taką "perełką" aktorską tego serialu. Twarz nikomu nie znana, przynajmniej ja go chyba nie kojarze z niczego, a zagrał tak autentycznie, że szczena opada. Oby produkcje telewizyjne częściej sięgały po takich mniej rozchwytywanych aktorow bo tyle talentu sie marnuje, a ile mozna ogladac w kolko tych samych ludzi

aleksa_12

Gdzieś tam już mignął, w epizodach, bodajże jako zakapior :) , ale tu mu dali większą szansę.
I generalnie na tym to polega - na daniu aktorom szansy.
Co do "opatrzenia", to ja osobiście nic nie mam do opatrzonych, a nawet lubię, jak ktoś kojarzony z mdłą rolą w multiodcinkowej telewizyjnej chałturze nagle dostaje szansę w konkretniejszej produkcji - i ją wykorzystuje, przełamuje image.
I dopiero wtedy można się przekonać o wartości zawodowej danej osoby. Na tasiemcach nie ma co opierać oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones