PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 466
ocen
2,8 10 1 35466
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Jak jeszcze trochę tak to potrwa, to wkurzę się i założę własne forum o Klanie.

elmoo_filmweb

Forum to wygląda strasznie teraz amatorsko, brak powiązania z ostatnim postem , ginące posty i niewidzialne, ale lajki strasznie dodali , masakra.

ocenił(a) serial na 1
wiatriwoda

lajki spoko, tylko bez sensu, że jedynie temat można oceniać

ocenił(a) serial na 3
anarchistt89

I podobnie bezsensu, że kolejność według ocen, według najnowszych postów muszę na nowo włączać po każdym wejściu.

ocenił(a) serial na 6
Awdar

To jest kompletna pomyłka, przecież jak będzie z 15 tematów polajkowanych, to nowe tematy będą pojawiać się na drugiej stronie?

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Załóż forum :)

ocenił(a) serial na 6
Awdar

A co na to inni?

ocenił(a) serial na 1
elmoo_filmweb

Serio tak jest? No to kompletny idiotyzm.

ocenił(a) serial na 6
anarchistt89

Czy tylko mi te lajki przestały działać?

wiatriwoda

forum na filmweb to taki PRL wśród for dyskusyjnych

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Załóż, serio. Hipsterstwo, fora jako gatunek ginie, a my założymy swoje ;) Niech ma trzy działy, Klan - Inne seriale i filmy - Reszta świata, ten pierwszy niech dzieli się na subdziały Postacie - Wątki bieżące - Rankingi i podsumowania - Inne klansprawy.

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Może to i nie taki zły pomysł, ale wszyscy musieliby się zgodzić, bo nie chciałbym rozdzielać dotychczasowych użytkowników.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Ale czemu nie, wygodniej siedzieć na forum. Tu np. zawsze może wejść ktoś, kto będzie chciał tylko psuć zabawę. Napiszę jeszcze coś na prv.

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Co myślicie o tych lajkach? Mnie to strasznie wkurza, że aby zobaczyć nowe wypowiedzi w tematach, trzeba zjeżdżać na dół i omijać wszystkiej polubione tematy. Teraz pewnie przez kilka miesięcy albo i dłużej na pierwszym miejscu będzie widnieć ten temat założony przeze mnie.
Teraz to ja naprawdę myślę o założeniu forum! Co myślicie o tym, ludzie?

ocenił(a) serial na 7
elmoo_filmweb

@elmoo_filmweb jak na razie planujesz założyć forum a widzę, że Awdar już Ci pogrupował na nim wątki ;-)

Forum to może i dobra rzecz ale już obawiam się tego co napisał właśnie Awdar ("Tu np. zawsze może wejść ktoś, kto będzie chciał tylko psuć zabawę")- selekcjonowania tam użytkowników i wykluczania (czy nowych czy dotychczasowych) kiedy ktoś ma inne zdanie.

Idea forum na filmwebie polega właśnie na tym, że każdy może wejść i wyrazić swoje zdanie czy to się podoba czy nie.
A kiedy taki "Świeżak" poczyta całe wątki to raz, że odkryje np Klan na nowo ale i na pewno będzie się dobrze bawił, bo fantazja forumowiczów i niektóre spostrzeżenia są prześmieszne :-)

pozostawiam oczywiście do rozważenia.

ocenił(a) serial na 6
Camilllla

Camillo - widzę, że skumałaś w ogóle jaki jest powód założenia tego forum. Widzisz, co się dzieje na filmwebie? Tematy są porozrzucane, zrobił się jeden wielki ŚMIETNIK! I właśnie z tego powodu możemy stracić dużo ludzi, ba, już dużo postanowiło odejść przez te zmiany! A przecież nie możemy pozwolić na to, żeby nasza społeczność rozsypała się przez te głupie zmiany! Właśnie dlatego postanowiłem założyć to forum. I zgadzam się z Twoimi argumentami dot. forum na filmwebie, toteż kiedy ewentualnie przywrócą starą formułę, zdecyduję się wrócić na filmweb - o ile inni będą chcieli. Przemyśl to sobie, tymczasem zapraszam do rejestrowania się ---> http://www.klanserial.fora.pl/

ocenił(a) serial na 6
Camilllla

Camillo, a czy przeczytałaś dlaczego ja założyłem to forum? Tylko ze względu na oburzające zmiany, jakie zaoferowali nam na filmwebie. Widziałaś, co tu się dzieje z tematami? Jeden wielki ŚMIETNIK. Założyłem forum z obawy, że nasza społeczność rozsypie się przez takie durne posunięcia. Nie możemy do tego dopuścić! Zgadzam się z Twoimi argumentami dot. forum filmweb, ale co z tego, jeśli teraz mało kto będzie tu komentował? Użytkownicy już zaczynają odchodzić przez te zmiany. Póki nie opamiętają się tu, nie ma co zwlekać, niech to forum, które założyłem, będzie zastępczym forum. Zapraszam do rejestrowania się ---> http://www.klanserial.fora.pl/
Co do Awdara, wyraził on swoje zdanie, niekoniecznie muszę z niego korzystać.

ocenił(a) serial na 7
elmoo_filmweb

druga wersja odpowiedzi bardziej mi się podoba :-P
zarejestruję się oczywiście!

ocenił(a) serial na 6
Camilllla

Bardzo się cieszę. ;)

ocenił(a) serial na 6
Camilllla

Aha, i jeszcze jedno. Posty znowu zaczynają znikać, dlatego też napisałem wiadomość dwa razy. ;) W takich warunkach chcemy komentować? Ja mówię stanowcze NIE. ;)

ocenił(a) serial na 4
elmoo_filmweb

Widzę że jak było idiotycznie, tak jest.
Filmweb ma wyj...ne na użytkowników, tylko "klikalność" się liczy, nic więcej.

elmoo_filmweb

Te znikające posty trwają już od 17 marca, a dziś 30 kwietnia.
Ile można? Już nie mogę tego znieść i pewnie inny użytkownicy także mają tego dosyć.
A lajki to naprawdę są całkowicie zbędne i tylko robią bałagan.

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Lajki to nikomu niepotrzebny szajs.
I dlatego właśnie tu są.
Czy kto jeszcze kieruje tym burdelem pt. filmweb ???

andre_

Znowu jest problem - z zielonymi kropkami w awatarach, mówiącymi, że osoba jest obecna na forum.
Jestem obecna i nie mam kropki.
Inne osoby też.
A niektórzy mają kropkę.
Awarii filmwebowych ciąg dalszy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones