PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 543
oceny
8,2 10 1 543
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Yagizomania po raz trzeci, ale pewnie nie ostatni :-)
Czyli same „ochy i achy” nad paczatorami naszego Pana Paczatora.

W pozostałych rolach pajacowaty Sinan, niezdecydowana Hazan, Wielmożna Pani Ece oraz niezniszczalna i bezczelna Fazilet.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahahaha tytuł SAHANE :)

a pozostałe role wymiatają ;)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Tytuł jest przecudnej urody :))
Leże i nie wstaje z opisu wątka.
Bravo Ty :))))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Ty dziewczyno nie leż, bo miałaś się wykurować do jutra, a nie jeszcze bardziej rozkładać :-P

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Dam radę. Zadne grypsko nie przeszkodzi mi w ogladaniu Pana Paczatora :))

manioszkamia

Ale fe ... ,ale fe... ale fenomenalny,fantastyczny no i fajny wątek Manioszka;))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Temat tamten zdechł jak dzisiejszy odcinek ;-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Dokładnie, nie mam już ochoty oglądac na żywo... na pewno już w następnym tygodniu nie będę.... strata czasu....

użytkownik usunięty
manioszkamia

hahahah, dokładnie :)
matko... co za nędzny odcinek... ziewam...

ocenił(a) serial na 8

znowu będę oglądać z napisami tylko sceny z yagizem... i koniec... tak sądziłam, że mnie wkurzą w II serii i się nie myliłam...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ciekawe czy raitingi im nie padną. Może Turcy mają inne odczucia niż my i im się podoba to.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Zobaczymy ja chcę niech i reyting zjedzie... może się ogarną...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

ale ty wiesz,że oni się w tę drugą stronę ogarną xD

ocenił(a) serial na 8
Marg_

ja już wiem, ze nic nie wiem ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

dobrze,ze się już z tym pogodziłaś

ocenił(a) serial na 8
Marg_

powiem nawet bardzo dobrze... teraz mam odskocznię ... bo się zafiksowałam na Meryem...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

oglądam w wersji być może koreańskiej :D

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

i coś dla ciebie http://gph.is/1QufLvX tak wiesz coś different

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Przeca oni to robią, co by wzbudzić zainteresowanie

ocenił(a) serial na 8
Marg_

wiem , wkurzam się bo znam turków i ich metody...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

mus wyluzować, znając życie to zakończenie raczej nie będzie takie jakby się chciało... niestety robią hit na oglądalność... a co nimi w tej sprawie kieruje, tylko oni raczą wiedzieć

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Niby ich znam, a ciągle się na to nabieram. Gorzej niż dziecko. Tym razem będę twarda, nie mietka.

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Jestem za :D Bądź jaka chcesz, [ukryta myśl, naprawiam się...] choć jak przeczytałam całe zdanie to mi się śmiać chce, bo mam śmieszne myśli...

użytkownik usunięty
Margoargo

ja tak samo :)
wiesz, ja już od dawna nie ekscytowałam się wizją drugiego sezonu, odkąd w sierpniu wystartowała Meryem... dlatego nawet się nie wkurzam specjalnie... w pierwszym sezonie większość odcinków to były zapychacze przeplatane genialnym Yagizem... w drugim sezonie nic się nie zmieniło...

ocenił(a) serial na 8

Ty znowu nas Turki w konia zrobiły.... to Hazan kupiła za wypłatę zabawki kuuuuu rrr mam dość...

użytkownik usunięty
Margoargo

no faktycznie... ajajaj

ocenił(a) serial na 8

to dlatego Yagiz mówi w zwiastunie, że jest wyjątkową dziewczyną....

powiem tak nie zarzekam się , ale za tydzień wolę iść na imprezę... potem przewinę na YT... co ciekawsze sceny ...

użytkownik usunięty
Margoargo

no tak... wszystko się rozjaśniła teraz...

jasna sprawa... mi się dzisiaj tak dłuży... jestem tak znużona... masakra, chcą nas psychicznie wykończyć chyba hahah :)

ocenił(a) serial na 8

mam już po kokardkę podchodów Turków... jeszcze 15 nie obejrzałam całego i po tym co tu pokazali szybko nie obejrzę... znowu zrobię sobie tyły w fazilet i nawet nie będzie mi przykro... będę tylko sceny z Yagizem oglądać a reszta mnie jakos nie fascynuje...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Dlaczego oni zawsze muszą spieprzyć 2 sezon. Masakra

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

dokładnie... a mówiłam ogarnijcie się

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Im już nic nie pomoże niestety.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

szkoda już mojego zdrowia...

Dzięki Bogu reklamy:)))pisałam to już w tamtym tygodniu.. De ja vi jakieś chyba haaa;)))nawet nie chce mi się już komentować nic.... Masakra

użytkownik usunięty
Yagaaaa

nie ma co analizować nawet... padlina taka...
ja tu komentuje bo na samym odcinku to już dawno bym zasnęła haha.

ocenił(a) serial na 5

Ja oglądam na komórce , która już ledwo dycha z tych nudów.
Tak jak wy odpuszczam ogladanie lajfa , bo nie zarobie na prąd ha ha.
Szkoda co gadać.

ocenił(a) serial na 8

Zgon na pogrzebie. Przerzucam się na YT i wchodzę sobie w Meryem. Chyba, że w zwiastunie pokażą rozbierającego się Caglara, to jedyny wyjątek :-)

użytkownik usunięty
manioszkamia

prędzej Fazilet zamilknie na wieki niż Caglar się rozbierze u turków :D

ocenił(a) serial na 8

Oj, pomarzyć można :-)))
Zresztą jak zapowiedziałam to jedyny powód dla którego skusiłabym się za tydzień na oglądanie Fazi.

użytkownik usunięty
manioszkamia

spoko, ja też za tydzień odpuszczam... niech się bujają... :)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ja chyba już zacznę robić za niedługo "ihaha" jak ten koń. Normalnie rozjeżdżają nas jak walcem. Hehe już mnie to nawet zaczyna śmieszyć. Jak my się dajemy wciągnąć.

użytkownik usunięty
manioszkamia

lepiej bym tego nie ujęła hahaha :D
co tu dużo mówić... robią Nas w ciula na całego :D ja to turków jednocześnie kocham i nienawidzę...

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Ja też mam ubaw z siebie jak mnie turki podeszły z tymi fragmanami... cóż tyle ich... od przyszłego tygodnia nie oglądam na zywo.... kiedyś się tak wściekłam na kiralik i tu mam to samo...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Z tą różnicą, że tam koniec końców skończyło się jednak Happy endem, tu tej pewności niestety nie ma.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

właśnie ale jak to już postanowiłyśmy oglądamy tylko dla Yagiza... pieprzyć Hazan...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Tylko żeby go jeszcze pokazywali. Tyle co go było w 14 odcinku to chyba przez resztę w sumie nie było.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

i nie będzie nie nastawiaj się ;) fazi i ece to główne postaci dramy... reszta to dodatek... zobaczymy jak długo na tym pojadą...

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Ja też już mam postanowienie, choćby się Yagiz rozbierał (no dobra to jedyny przypadek kiedy się wyłamię) to nie oglądam na żywo. Szkoda życia na te nudy. Na YT się przewinie i z głowy, ale ogólnie serial w moich oczach nieco przydusza się. Akcja na poziomie zero.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Dokładnie miałyśmy właśnie naszą scenę.... Manio Ty specjalistko skąd yagiz ma kubek w ręce... skoro jak wchodził to nie miał....

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Nie widziałaś? Ja mu podałam jako jego magiczna asystentka :-)))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

właśnie nie widziałam.... ;))) dobra asystentka potrafi znikać w mini sekundę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones