PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684123}
5,7 92
oceny
5,7 10 1 92
Killer Women
powrót do forum serialu Killer Women
yamaha299_fw

http://www.youtube.com/watch?v=Y9xMBescK64 Wiem tylko tyle co z tego promo ;d

Dagmii

ahhh jakiś....dziwny ten serial, typowa komercja.

yamaha299_fw

Jak dla mnie mało zachęcający ;d

Dagmii

dokładnie :)

yamaha299_fw

Fabuła produkcji skupia się na Molly Parker (Tricia Helfer), jedynej kobiecie w szeregach Strażników Teksasu - odważnej i pięknej, potrafiącej dociec prawdy za wszelką cenę. Projekt oparty jest na argentyńskim serialu "Mujeres Asesians". Scenariusz napisała Hannah Shakespeare. W obsadzie również: Marc Blucas, Marta Milans, Michael Trucco, Alex Fernandez.
Pierwszy sezon składał się będzie z ośmiu odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na styczeń.

ocenił(a) serial na 2
yamaha299_fw

Serial powstaje na podstawie argentyńskiego serialu "Mujeres asesisa" (Zabójczynie), Oglądałam meksykańską wersje byłam zachwycona, dlatego dla mnie to pozycja obowiązkowa. Nie wiem jak to amerykanie robią, bo pierwszy odcinek już wyemitowano, ale póki co nie oglądałam Ale struktura jest taka,ze każdy odcinek opowiada inna historie zabójczyni, a to co łączy wszystkie odcinki to postać śledczych. Jeśli ktoś zastanawia się czy warto oglądając trailer to proponuje się zwiastunem nie sugerować, bo z tego co widzę pokazuje on serial jako kolejny niczym nie wyróżniający się serial policyny

yamaha299_fw

Czy ktoś wie może co to za piosenka i jaki to zespół latynoski co śpiewa na końcu pierwszego odcinka czy to jest muzyka Marka Kiliana?

frych3

To jest zespół Country The Mavericks

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones