Kidding
powrót do forum 2 sezonu

Porażka

ocenił(a) serial na 10

Drugi sezon przy pierwszym to jakaś pomyłka

Vicia923

Też mam wrażenie, że przekombinowany...

użytkownik usunięty
strainer

Niestety po śmierci filipińskiego Picklesa i akcji na statku/libacji pogrzebowej mam podobne odczucia. A szkoda, bo odcinek z przeszczepem wątroby był naprawdę oryginalny. Ale teraz zaczyna się przekombinowanie. Do tego jeszcze ciąg Fibonacciego i nagi murzyn krzyczący: "morderca". Trochę tego za dużo :P

ocenił(a) serial na 9
Vicia923

mocno nierówny w jakości, początek sezonu świetny potem w dół, następnie piąty odcinek chyba z najmocniejszym ładunkiem emocji i świetny pomysł. A dalej już tylko momenty dobre albo jak "tania" obyczajówka

ocenił(a) serial na 10
lechu1017

Ja troszkę zdanie zmieniłem w sumie po 3 odstanich odc. lepiej było ale niestety pierwszy sezon miał coś w sobie czego tu brakowało.

Vicia923

Pierwsze dwa odcinki wyglądają jak nakręcone podczas sesji 1. ale później zaczyna się jakaś naprędce sklecona amatorka, bez najmniejszego pomysłu, która po prostu eksploatować ma niektóre wątki z 1. sezonu. Nie dziwota, że serial został skasowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones