PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798203}

Kidding

7,9 7 052
oceny
7,9 10 1 7052
8,0 4
oceny krytyków
Kidding
powrót do forum serialu Kidding

Dramat. Kiedy jeden z lepszych aktorów komediowych bierze na siebie rolę taką jak ta to trudno odnieść wrażenie,że mamy do czynienia z faktycznym dramatem. Po pierwszym odcinku hmm było ironicznie, smutno, zastanawiająco i w żadnym momencie nie bylo śmiesznie. Ciężko.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Poniewaz to nie jest komedia, a komediodramat. Jim Carrey przyzwyczaił nas do grania "głupich roli", tymczasem jako aktor dramatyczny tez sprawdza sie niebagatelnie.

DeKolarto

Zdecydowanie nie komedia a nawet nie komediodramat. Strasznie depresyjny początek. Nie mam ochoty na więcej bo czuję że przy kolejnym epizodzie sam popadnę w depresję

RadoslawKamil

więc dlaczego serial jest klasyfikowany jako komedia?
a może to tak nieudolna komedia, że wszyscy się łapią za czoło i mówią "coooo zaaaa draaaamat!" ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yossarian84

to, że nie zrozumiałeś żartu czyni mnie kretynką? hmm... intrygujące!
i serio TY mi zabraniasz?! ojej!
a kim jesteś?

ocenił(a) serial na 8
Kasha

a co w tym czerstwym żarcie było niezrozumiałego? xD to dobry serial i kogo to kuźwa obchodzi w jaki sposób zakwalifikował go jakiś jełop z filmwebu? zresztą jest tu całkiem sporo komedii, ale jak ktoś nie łapie ironicznego humoru jak ten smutny przygłup powyżej, to trudno.

yossarian84

jak na razie to obejrzałam trailer, czytam opinie by wiedzieć na co mam się przygotować :)

DeKolarto

Ale wszędzie jest promowany jako komedia. Nawet wg HBO Go to po prostu serial komediowy.

DeKolarto

Bez przesady, aktor równie dobrze jest znany nie tylko z "Maski" i "Głupiego i głupszego", ale też z ról dramatycznych, jak "Truman Show", "Zakochany bez pamięci" Gondry'ego (zresztą to jest reżyser i producent serialu), "Człowiek z księżyca" - to te role są uważane za najlepsze i dziwne, że niektórzy kojarzą go tylko z komedii, bo to nie są role mało znane, tak samo jak filmy.

RadoslawKamil

W jednym momencie było śmiesznie - 25:30

RadoslawKamil

Ale chyba o to chodzi. To jest podwójnie trafiony wybór jeśli chodzi o aktora. To nawet nie jest motyw, a po prostu fakt, że ci którzy nas najbardziej bawią, sami mogą się borykać z różnymi traumami, problemami, łorewa. Najbliższy przykład z ostatnich lat to będzie Robin Williams.

AndrewGrabos

Tak. Jim też ponoć miał problemy z depresją. Serial jest mocny i realistyczny w takim bardzo ponurym klimacie. Myślę,że lepiej go oglądać będzie latem niż na jesień :D

AndrewGrabos

takich przykladow jest wiecej np Rowan Atkinson jest prywatnie ponurakiem podobno

arek2010

Też o tym czytałem. Z drugiej strony pewnie są aktorzy dramatyczni,którzy w prywatnym życiu są zabawni i komiczni. Dlatego są aktorami, bo potrafią zagrać postać inną niż oni sami. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones