PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427329}

Coffee Prince

Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom
7,9 1 948
ocen
7,9 10 1 1948
Keo pi Peu rin seu 1 ho jeom
powrót do forum serialu Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom

Miłość ukazana serio prszekonująco, bohaterowie- zupełnie każdy był ciekawy i interesujący, uwielbiałam bardzo ujęcia w kawiarni bo ekipa była mega zgrana, serio przepadałam za tym. Z początku strasznie podobał mi się Kim Jae Wook, pamiętam kiedyś nie lubiłam głównej pary i ten główny w ogóle uważałam że nie jest interesujący i najbardziej lubiłam ujęcia w kafeterii, ale jak oglądałam 3ci raz czyli teraz to dostrzegłam urok w ni. Nnajpierw mi się wydawało że wygląda jak ojciec Eun Chan i ta para mi nie pasiła, ale ostatecznie sie przekonałam i byl super. Ten jego kuzyn miał za to nudne momenty ale chociaż jego dziewczyna ładna była xD Min Yeop był mega z m,iłościa do Engela, swojego czasu jedna z ulub. postaci. Kim Jae Wook very sexi. Ten podrywacz taki pełen życia słodziaczek xD Menadżer fajny też. Rodzina Eun Chan ciekawa jako do filmu, ta główniego sztywniejsza i nudniejsza. Fajnie że puszzcali w tle piosenki amerykańskie to oddało smaczku, bo tych ballad z korei mam dość (!!) :D Było mega zabawnie, tam przytulnie ciepło, kafeteria miała serio świetny klimat, pięknie zaprojektowana była i miała cieplutką atmosferę piłabym tam jak nie wiem i jadła gofry Sun Kiego! Kiedyś nie znałam się na dramach, oglądałam je bo chicałam się zglłebic w "skośnych" ale szzzerze jej nie lubiłam natomiast teraz daję zasłuzona dziesiątkę naprawdę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones