PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427329}

Coffee Prince

Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom
7,9 1 948
ocen
7,9 10 1 1948
Keo pi Peu rin seu 1 ho jeom
powrót do forum serialu Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom

10!

ocenił(a) serial na 10

Z czystym sumieniem dziesiąteczka :D
Gra aktorska na poziomie, co tu dużo mówić, mistrzowskim, fabuła ciekawa i napędzana w miarę kolejnych wydarzeń, także i poboczne wątki nigdy się nie dłużą. No i odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach. Nic dodać - nic ująć ;D

Żadna drama nie utrzymała mnie tak dawno w stałym uczuciu lekkiej euforii pomieszanej z ciągle powtarzającym się zdaniem "go go go, Go Chan!" :D

urf, na tę chwilę ląduje jako mój numer jeden, a Gong Yoo, choć może niekoniecznie urodziwy, staje się najchętniej oglądanym aktorem :3 tak, na spółę z Eun Hye :3

ocenił(a) serial na 10
Nyscirre

zgadzam się całkowicie. Oni razem tworzą doskonałą parę. Wyjątkowa drama, świetny klimat, widać rękę kobiety przy jej tworzeniu.
Dla mnie wśród dram to na pewno 10 :D

ocenił(a) serial na 9
Nyscirre

jak dla mnie to najlepszy był menadżer Hong...leniwy lekkoduch z ciętymi ripostami i sprytnym podejściem do życia, bezbłędna postać!!! chociaż przydałoby mu się poważniej podchodzić do higieny osobistej i nabrać trochę ogłady xDDD

ocenił(a) serial na 10
queenmother

haha, momentami to aż się zielona na twarzy robiłam, kiedy Hong wywijał z tym swoim palcem-grzebalcem :D

i z drugiej strony... nie rozumiem fenomenu Gofrowego Księcia. Mnie tam jakoś nie podniecił, szczerze mówiąc P: no ale co człowiek, to inne gusta :D

ocenił(a) serial na 10
Nyscirre

ciepła, mega pozytywna drama, pełno przesłań... marzeń. To mój drugi serial z Eun-hye Yun - i rzeknę - super, polecam, popieram 10 dla tego serialu (:

ocenił(a) serial na 8
moudmargolcia

Dobra obsada i podobał mi się brak tego przesadnego melodramatyzmu który często ma miejsce w dramach. Nikt nie umarł i nikt głównym bohaterom nie próbował rozbić związku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones