PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813248}

Katarzyna Wielka

Catherine the Great
6,0 3 828
ocen
6,0 10 1 3828
Katarzyna Wielka
powrót do forum serialu Katarzyna Wielka

Katarzyna Wielka w czasie przedstawianym w serialu zgodnie z chronologią powinna mieć około czterdziestukilku lat, gra ją aktorka wiekiem zbliżona do osiemdziesięciu kilku lat.
Kochankowie Carycy dobrze że powiedziano że byli przystojni bo jak to określiła moja żona "takich buraków dawno nie widziała"
Urodziwe panie dworu - jakaś masakra.
Akcja - sparafrazuje "w słowniku ludzi kulturalnych niema dość dosadnych słów które dostatecznie mogą to określić"
Zmęczyłem trzy odcinki i to wystarczy"

JacekS_filmweb

I Twoja żona ma rację.
Helen Mirren to piekna kobieta mimo lat i swietna aktorka. Szkoda jej. Spodziewałam sie czegoś dobrego, a tu nudy. Nie ma ducha rosyjskości. A reszta aktorów? Szkarady. Brytyjczycy mają specyficzną urodę, ale znalazłoby się kilku przystojnych sktorów. A jednak wybrali tych najmniej urodziwych. Gdyby chociaż było na kogo popatrzeć to by tak nie nudził serial.
Ja po jednym odcinku zastanawiam sie czy ogladać dalej, a mam duza dozę cierpliwości do takich produkcji bo kocham filmy i seriale kostiumowe.
Znam historię, a jednak nie rozumiem o czym w tym serialu chodzi.

ignis_2

Gdy spojrzysz na portrety tych ludzi, ujrzysz samych "buraków" w pawich kubraczkach. Piękno jest względne i zależy od zwierciadła czasów w których się przygląda. Sama caryca też nie była Miss Universe of 1774 ;)

czatny

Oczywiscie, źe tak. W dodatku moda jeszcze bardziej oszpecała ludzi. Trailer wygladal fajnie. Ale w serialu wieje nudą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones