PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662062}
8,1 3 774
oceny
8,1 10 1 3774
Kamisama Hajimemashita
powrót do forum serialu Kamisama Hajimemashita

trzeci sezon

ocenił(a) serial na 10

słuchy chodzą, że trzeci sezon ma być (dopiero ;( ) w 2016 roku

ocenił(a) serial na 10
daddys_girl

Pod koniec roku 2016 albo w roku 2017, skoro ostatni, czwarty odcinek OVA będzie dopiero 19.08.2016.. :(

ocenił(a) serial na 10
Magdalena_42

smuteczek :( ale na pocieszenie chociaż OVA zostaje...

ocenił(a) serial na 10
daddys_girl

Jest na co czekać, chociaż ta OVA, ale ja się spodziewam że sezon 3 szybko się nie ukaże. Może rok 2017. W końcu między sezonem pierwszym i drugim są trzy lata przerwy..

Magdalena_42

a to całe ova jest równie dobre?

ocenił(a) serial na 10
Juliuszzcezar

Bardzo, dla mnie nawet lepsze niż serial. Trzyma się mangi maksymalnie i w końcu jest poruszony temat Yukiji, klątwy na Tomoe i wrócił też Mikage do świątyni ;) Polecam!

Magdalena_42

hmm własnie obejrzałam 2 ocinki ova (te z gruszkami i wycieczką do źródeł) i nic więcej nie mogę znaleźć ..

ocenił(a) serial na 10
Juliuszzcezar

http://shinden.pl/anime/44899-Kamisama-Hajimemashita--Kako-hen/episodes tutaj masz pierwszy odcinek Ova drugiego sezonu (pierwszy z czterech) po angielsku :)

Magdalena_42

o super, dzięki wielkie

ocenił(a) serial na 10
Magdalena_42

Dzięki również!
Niestety trzeciego sezonu wciąż brak, a już mamy marzec 2016. W ogóle skąd bierzecie info o następnych sezonach i ovach?

arsyjia

Byly dwa sezony i historia dobiegla konca na 5 ova, jesli nie widzialas to warto zobaczyc, na youtube na przyklad

carolotta

ale z tego co pamiętam, na jakiejś stronie też mi mignęło, że ma być 3 sezon (rozpoczęli w końcu kilka wątków pobocznych, nie uwraliby ich tak o), no nic...pożyjemy-zobaczymy

izabka

3 sezonu nie będzie. Anime kończy się na 5 OVA. Dla fanów pozostaje przeczytać zakończenie mangi, bo tam jest ono rozbudowane, a przez to dużo lepsze. ;)

Iluzjonistkaa

a mozesz napisac jak sie w mandze skonczylo?

mania19

Bardzo chciałabym dołączyć się do pytania ..własnie zaczęłam oglądać to anime drugi raz.. i mam lekki niedosyt .Jak w ogole kończy się ta historia w mandze ?

Kociara122

A ja juz je z 10razy obejrzalam :)
Sama zaczęłam kupowac mangę, ale na adres mamy hihi :)
Ale z tego co wiem Nanami i Tomoe maja dziecko. :)

mania19

Bardzo wciągająca.. niektóre watki są dla mnie niezrozumiale i nie dokończone .. chyba nigdy się nie doczeka na 3 sezon .. zostaje mi tylko manga ;)

Kociara122

A widzialas OVA jak biorą slub i gdy Tomoe zostaje czlowiekiem? :)

mania19

Własnie chyba to pominęłam,ale watek gdzies o tym czytalam.. ;)

Kociara122

No Kochana wiesz co? :) jak mozesz!!! ;)
A jak Nanami cofnela sie w czasie? :)

mania19

Ale jak oni mogli zakończyć anime z niedokończonymi wątkami typu:
-co z bratem Tomoe? Chciał odzyskać ciało nie dokończyli tego wątku wog.

-Co z tym gościem co chciał oszukać brata Tomoe i zabrać jego ciało? Czy to on był tym demonem co wszedł w ciało tego sługi Yukiji chyba w przed ostatnim odcinku było to nawet pokazane nie wiem po co skoro nie kontynuowali dalszej części.

jest 2021 i 3 części brak wiec najwidoczniej faktycznie to już nie będzie kontynuowane, nie lubie nie dokończonych wątków chociaż tyle że dobrze sie skończyło to anime. ;/

ocenił(a) serial na 10
daddys_girl

Hej wszystkim. Czy ktoś byłby w stanie wytłumaczyć jak wygląda wydawanie mangi w wersji polskiej? Na razie skończyli na 13 tomie, a podobno jest ich 25. Czy te mangi są dalej wydawane i ile trzeba czekać na nową? Ewentualnie czy jest możliwość kupienia gdzieś wszystkich tomów po angielsku? Z góry dzięki.

ocenił(a) serial na 6
evawei

Na mangapanda.com możesz przeczytać całość po angielsku, poza 92 rozdziałem który jest jakiś rozjechany. Myślę że po paździerzu fabularnym jakim były te OVA kończące anime mogli przestać to wydawać w Polsce, ale mogę być niedoinformowana, bo 8 dni temu nie wiedziałam, że ta seria istnieje

evawei

Tu można kupic (usun spacje):
https://yatta.p l/katalog,Jak_zosta lam_bostwe m,0,8516,st

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones