PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662062}
8,1 3 774
oceny
8,1 10 1 3774
Kamisama Hajimemashita
powrót do forum serialu Kamisama Hajimemashita

Genialne. Anime, o jakim marzyłam! Miałam tylko sprawdzić o czym jest, ale pierwsze takty piosenki mnie zaczarowały i ani patrzę, a jestem wciągnięta. Pochłonęłabym całe na raz, ale dawkowałam sobie, rozkładając przyjemność na parę dni. Za co 10/10? Bo proste, a piękne. Bo o miłości, odwadze i sile. Z humorem, wyważone, urocze. O dobroci, o niespodziewanych zmianach, które pozwalają się spełnić i odkryć swoją prawdziwą ścieżkę, i bo o nadziei.

I teraz musi być uwaga na spoiler także dla mnie, ponieważ nie czytałam mangi (lecz totalnie zamierzam - jak tylko skończę pisać ten komentarz) - więc bazuję jedynie na wiedzy, którą mam z anime. Uważam, że Nanami i Yukiji to jedna i ta sama osoba, zreinkarnowana może w czasie. Dlaczego? Bo miały w sobie oko Króla Demonów. Yukiji połknęła całe, a po pięciuset latach został z niego mały groszek... Czyż nie jest to tym bardziej piękne, że życie Tomoe może być pełne raz jeszcze? ^_^ A jako bóstwo, Nanami może być z nim cały czas - chyba? Yay ^.^ [do mangi!]

ocenił(a) serial na 9
giokonda

trafiłaś w sedno

ocenił(a) serial na 9
giokonda

Po obejrzeniu miałam to samo przeczucie :D

ocenił(a) serial na 10
giokonda

Przeczytałam mangę (niestety, jest tylko 97 rozdziałów + 5 rozdziałów dodatkowych!), nie jest jeszcze skończona. Chociaż Yukiji i Nanami nie są tą samą osobą, w końcu spotkały się w przeszłości. Ale Twoje domysły mogą być słuszne, może Nanami jest potomkinią Yukiji? W końcu były tak podobne, że Tomoe je pomylił, podobne prawie jak bliźniaczki...
Cóż, dowiemy się więcej, gdy wyjdą następne rozdziały. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.

julap2000

hej :) podoba mi sie to anime, wszystkie odcinki obejrzalam w 2 dni, jednak troszke nie rozumiem jak sie Tomoe mogl pomylic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones