PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706980}

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders

JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders
8,2 1 972
oceny
8,2 10 1 1972
JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders
powrót do forum serialu JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders

Z braku laku...

ocenił(a) serial na 9

Jako iż póki co nie powstała strona dotycząca animowanej adaptacji czwartej części serii [a oficjalnie została zapowiedziana jakieś dwa miesiące temu], chciałbym zapytać tutaj, jak zapatrujecię się na nową odsłonę?

Śledząc fandom, widzę mocno spolaryzowane opinie, głównie ze względu na przyjęty styl graficzny. Prym wiodą: wygląd Jotaro, nos Koichiego, nosy wszystkich innych... Cóż, można mieć problemy do Arakiego, że stylistycznie poszedł w tym kierunku, jednak zakładam, że fani znają pierwowzór. Bo postacie są żywcem wyjęte z drugiej połowy mangi.
Osobiście nie mam zastrzeżeń co do doboru seiyuu, ale szału póki co też nie ma [za wyjątkiem Wataru Takagiego jako Okuyasu - strzał w dziesiątkę!]. Muzyką się nie martwię, Kanno dał radę w Crusadersach, da i tu :P

Czekacie również z zapartym tchem, czy może z większą dozą sceptycyzmu ;) ?

ocenił(a) serial na 8
Sensei_Gallifrey

Mangę czytałem tylko do pierwszej walki Jonathana i Dio na śmierć i życie, więc patrzę na serial tylko jak na serial. I o ile pierwsza seria była super, druga była spoko, o tyle trzecia z Josuke na razie niezbyt mi się podoba. Styl graficzny to wielki krok w tył, Josuke to najmniej fajny Jojo ze wszystkich, Koichi to typowy "przyjaciel głównego bohatera w anime", a Jotaro stracił swój badassowski urok. Podoba mi się motyw ojca Okuyasu, ale póki co wszystko jest tu po prostu gorsze. Zapowiada się na to, że każdy odcinek to po prostu będzie kolejna walka z coraz dziwniejszym przeciwnikiem. W Stardust Crusaders niby też tak było, ale tam przynajmniej były zabawne sceny (typu Kakyoin jedzący wisienkę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones