PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706980}

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders

JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders
8,2 1 972
oceny
8,2 10 1 1972
JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders
powrót do forum serialu JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders

Czemu filmweb nie dodaje podstrony nowego anime Jojo diamond is unbreakable ?? przeca to już leci pare ładnych miesięcy i jest zajebiste :D Stary Joseph. Jotaro jako mentor i cała plejada fajnych użytkowników standów z których teraz nie zrobiono wrogów na 1 ep ale postaci aktywne :D :D które mogą zarówno szkodzić jak i pomagać naszym bohaterom a co najważniejsze powracają. Totalnie inaczej niż to było w Starduscie :)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Serial już sie wgl zakończył ma u mnie soczyste 8 / 10 a Ci dalej tego nie dodali haha xD Jak ktoś będzie miał jakieś info odnośnie tego czy zekranizują kolejny arc to proszę walić tutaj ; )

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Ja powoli zbliżam się do końca i jak dla mnie to Diamond jest chyba najlepszą serią JoJo do tej pory, a Kira to antagonista pierwsza klasa, jakoś o wiele bardziej mi się podobał niż Dio. Nie pozostaje nic jak zabierać się powoli za mangę.
Dziwne, że FW jeszcze nie dodał strony tej serii, mamy przecież koniec stycznia... Ode mnie takie solidne 8+/10, ale, tak jak mówię, jeszcze nie skończyłem.

ocenił(a) serial na 8
mordarg

http://www.filmweb.pl/serial/JoJo+no+Kimyou+na+Bouken%3A+Diamond+wa+Kudakenai-20 16-772127

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones