PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277919}

Jesteś moim życiem

Sos mi vida
7,5 7 771
ocen
7,5 10 1 7771
Jesteś moim życiem
powrót do forum serialu Jesteś moim życiem

która lepsza ?

ocenił(a) serial na 6

która telenowela lepsza zbuntowany anioł czy jesteś moim życiem ? Zbuntowany anioł zajebisty, widziałam parę odcinków jesteś moim życiem i słaby.

ocenił(a) serial na 4
kinomanka_13

raaany kinomanka ileś ty tematów pozakładała;p nie spamuj aż tak, załóż jeden i w nim pisz

ocenił(a) serial na 2
kinomanka_13

Kachorra, ma najlepszy humor, najciekawsze postacie, i interesującą fabułę, najmniej odcinków. I do Kachorry chętnie wracam, Sos mi vida, to jakaś pomyłka, a Zbuntowany Anioł okazał się nie tak fajny po latach, i mocno powtarza schemat odcinków.

ocenił(a) serial na 6
Moai

widziałam kachorrę i średnio mi się podobała.

Moai

,,Kachorra"to rzeczywiście niedoceniona telenowela...
I rzeczywiście ja sam chętnie do niej wróciłem po 9 latach od momentu ostatniej emisji (TV4). A,,Jestes Moim Życiem"to taka poniekąd,, telenowela na jeden raz"

Moai

W ,,Sos mi Vida" rzeczywiście brakowało fabuły,lecz i tak można powiedzieć że jako serial było fajne.
A zatem jak już napisałem,, telenowela na jeden raz"a nie pomyłka

Brandon568

Tylko dwa razy była emitowana (raz na Polsacie,raz na TV4). ,, Zbuntowany anioł " chyba już ósmy raz jest powtarzany na TV Puls a ,, Jesteś moim życiem" też przynajmniej trzy emisje w Polsce ma na koncie jak nie więcej:-(

Moai

A najsmutniejsze jest to że,,Kachorra " została na dobre zapomniana przez telewizję.

kinomanka_13

Jesteś moim życiem, bo to serial dzieciństwa, nie mniej Muneca jest bardzo interesujący. Przy okazji, wie ktoś, gdzie mogę obejrzeć Kachorrę za darmo w dobrej jakości?

ocenił(a) serial na 6
tallie99

na you tubie.

kinomanka_13

Jak to mówią:
,,Tylko odgrzewany bigos lepiej smakuje":-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones