PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35864}
7,4 39 007
ocen
7,4 10 1 39007
6,7 3
oceny krytyków
Janosik
powrót do forum serialu Janosik

Nie chcę ale muszę

ocenił(a) serial na 9

Kolejna pozycja w filmwebie, przy której muszę założyć temat dotyczący spisu obsady aktorskiej. Problem z chaosem w obsadach pojawia się coraz częściej. Nie ominęło to również Janosika. Jakim cudem Pan Kłosowski grający Kuśmidera, Pan Cnota grający Gąsiora, Janusz Bukowski grający Wróblika, czy też Marian Łącz grający Słowaka, znajdują się w obsadzie gościnnej ! Więcej nie wymieniam, chociaż podejrzewam, że jeszcze trochę pozycji by się znalazło. W ogóle, jeśli chodzi o serial Janosik, to raczej gościnnych występów za wiele nie ma. Zeby było ciekawiej, to aktorzy grający kupców włoskich są w głównej obsadzie, a właśnie powinno być odwrotnie. Skandal
Proszę o jak najszybsze zrobienie porządku w tym temacie

ocenił(a) serial na 9
chemas

Dwa lata minęły i nic.

ocenił(a) serial na 9
max242

I Nic

ocenił(a) serial na 8
chemas

I dalej niestety nic

ocenił(a) serial na 7
mat_31

Dalej nic...

chemas

To jest komentarz po latach :-) Zgadzam się w stu procentach, że jest problem z pełnym opisem obsady aktorskiej. Mam tylko jedną sprawę: "Kuśmidra", czy "Kuśmidera", grał Pan Janusz Kłosiński, a nie Pan Roman Kłosowski. Pozdrawiam.

ateista31

Oj ekipa "Janosika" się wykruszyła mocno w tym roku. Odeszli: Pyzdra, Gąsior, Kuśmider i Plebanek.

ocenił(a) serial na 9
ForzaAZS

fakt

ocenił(a) serial na 9
ateista31

zgadza się mój błąd

ocenił(a) serial na 10
chemas

Zajrzałem w obsadę i już miałem zakładać taki temat ale widzę że mnie uprzedziłeś.Tyle czasu i dalej brak porządku.

Marcin5800

Czemu?
Bo tu nie ma redakcji.

ocenił(a) serial na 9
peace4all

Niestety

ocenił(a) serial na 7
chemas

I dalej nic

mariuszk85

Powtórzę się z wcześniejszym: Tu nie ma redakcji:/ Albo tylko udaje, że jest, a naprawdę to wszystko ma głęboko w dupie. Nie chodzi tylko o "Janosika".

 Tylko "upiększają" stronę, wlepiając tu rzeczy, które wyglądają KOSZMARNIE i są TAK niepraktyczne aż strach!

ocenił(a) serial na 8
peace4all

Dokładnie tak. To już nie nowina, niestety. Filmweb jest jedną ze stron która przez ostatnie kilka lat jakościowo poleciała w dół. Wszystko jest robione pod użytkowników komórek. Interfejs jest nie intuicyjny, przeładowany, cała strona wydaje się ciężka i niepraktyczna. A mogli zostawić tak jak było kiedyś, kiedy było w porządku.

Lucas207

Dokładnie, zgadzam się z tym w 207%.
Sorry, musiałem;)

chemas

Mamy 2021.02.26 lepiej nie jest. Podobnie jest przy innych serialach. Po co w ogóle taki rozdział. Wystarczyła adnotacja jak kiedyś w nawiasie.

chemas

Sześć lat minęło i... nic!!! Czy tam ktoś pracuje w tym FW...??? To niewybaczalne...

czargor___

NIKT nie pracuje:(
Nie tylko nad tym.

Aha!
Nad pstrokacizną strony, kasowaniem blogów i poczty to nawet w nadgodzinach pilnie pracują.

czargor___

Nikt nie pracuje.
Nie tylko nad tym.

Aha!...
Ale nad pstrokacizną strony, kasowaniem blogów i poczty to nawet nadgodziny wyrabiają.

peace4all

A tak miło kiedyś było... Cóż, na psy zawsze można zejść, jak widać... :(

chemas

Zamiast narzekać sam byś poprawił i już dawno wszystko byłoby w porządku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones