PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98939}
7,4 384
oceny
7,4 10 1 384
Jane Eyre
powrót do forum serialu Jane Eyre

Jak dla mnie

ocenił(a) serial na 7

ten serial oraz ten z 2006 roku są najlepszymi ekranizacjami ze wszystkich które oglądałam.

Serial bardzo wierny książce, ale najbardziej urzekł mnie Dalton w roli Rochestera - był
niesamowity! Nie spodziewałam się tego po nim ! Pokazał cały wachlarz emocji :)
Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o aktorce która grała Jane...kto to w ogóle jest!? Zero
emocji, mimiki, taka bez charakteru, nijaka...

Myślę że tą wersję warto obejrzeć dla Daltona, jego fani na pewno się nie zawiodą :)

lemarz

A ekranizacja z 1973? Też wierna książce, mnie przekonała bardziej niż ta z 1983. Co prawda trochę bardziej jak teatr, ale podobno w tamtych latach tak właśnie wyglądały miniseriale. Niemniej jednak dobrze się oglądało, a najbardziej mnie urzekła mimika aktora, który grał Rochestera. I śpiewał!

ocenił(a) serial na 7
nieztejepoki

Serialu z 1973 nie oglądałam, bo nie ma polskich napisów, a też jestem ciekawa jak wyglądała.

lemarz

O, to szkoda, osobiście bardzo tę wersję polecam. Zamówiłam sobie DVD zaraz po skończeniu oglądania :) DVD też jest bez polskich napisów. Może ktoś kiedyś się poświęci i przetłumaczy serial na polski :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones