PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167068}

Jak zdobywano Dziki Zachód

How the West Was Won
8,2 476
ocen
8,2 10 1 476
Jak zdobywano Dziki Zachód
powrót do forum serialu Jak zdobywano Dziki Zachód

Tytułu nie pamietam, ale zaczyna się sceną pędzenia bydła, ogromne stado, pracujący kowboje, a wszystko w takt rytmicznej piosenki country...
Serial był emitowany na niemieckiej stacji RTL w (tak mi się wydaje) 1987 roku. Jeśli Ktoś go także pamięta, proszę o odpowiedź. Dziękuję.

LovelloBlum44

Jedyne z czym mi się kojarzy to z "Domek na prerii" ale to chyba nie to. Zbyt proste by było. ;)

Aha. Jeszcze mogłaby to być "Bonanza", "Paradise, znaczy raj"...

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

Droga /Drogi Wilczku, Domek na prerii, Bonanza byłam fanką tych westernów. Muszę zobaczyć ten Paradise znaczy raj. Nie mogę sobie przypomnieć czy ten serial był emitowany w Polsce... Dziękuję, i jeśli jeszcze coś przyjdzie Tobie do głowy, napisz mi proszę :-) Pozdrawiam. Anka C.

LovelloBlum44

Moim zdaniem może chodzić Ci o "Rawhide" z b. młodym Eastwoodem: https://www.youtube.com/watch?v=AKC8pSFg1Vw

ocenił(a) serial na 10
misiek_st

misiek_st, Tak!!! To ten film!!! Super, Dziękuję :-)

LovelloBlum44

Cieszę się :) Naprowadziła mnie "rytmiczna piosenka country", a tą akurat kojarzę z, choć o Rawhide tylko czytałem (to pierwsze aktorskie szlify Eastwooda). Ale pamiętam tą piosenkę z... Blues Brothers. A jak już zobaczyłem na YT stado krów, to byłem "w domu" :)

ocenił(a) serial na 10
LovelloBlum44

misiek_st, Tak!!! To ten film!!! Super, Dziękuję :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones