Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum 6 sezonu

o ile 5 poprzednich sezonów trzymało jako taki poziom, to sezon 6 jest po prostu żenujący, i to pod każdym względem. Bo nawet Barney, który jako jedyny do tej pory nie zawodził, jest w tym sezonie bardziej niż przeciętny, ale to już raczej wina scenarzystów, którym albo rozum odebrało albo stwierdzili, widzowie go nie mają

ocenił(a) serial na 7
soledad

może nie cały sezon, tak od połowy, od śmierci ojca Marshala zaczęło się psuć. A końcówka to już tragedia. Oglądałem odcinki na siłę, z nadzieją, że w końcu coś ciekawego się zdarzy. No i nic się nie zdarzyło. I tak z ciekawości się zapytam, czy tylko mi się nie podoba aktorka grająca Robin??

ocenił(a) serial na 8
golob3k

Najprawdopodobniej.

ocenił(a) serial na 8
golob3k

Jak dla mnie to Robin jest najgorszą postacią serialu.
i rzeczywiście to kiepski sezon, aż się boję co będzie w 7 ; (

golob3k

Robin w poprzednich sezonach była w porządku. To, co w 6 sezonie zrobili z nią scenarzyści to masakra. -_- I Nora, z której można było zrobi ciekawą i oryginalną posta, po prostu ginie w tłumie. Już Zoey była bardziej interesująca.
Mam nadzieję, że na jesieni wszystko wróci do normy.

golob3k

myślałem nad ślubem Barneya z Robin tyle że drużbą Barneya jest Ted, a w sezonie 6 Robin powiedziała coś w stylu "jeśli będę wychodzić za mąż, bądź moją drużbą, bo umiesz przemówić do rozsądku (znaczy żeby się nie wycofywać)"

więc chyba nie mozna być podwójną druzbą nie?? :P

mimo wszystko im kibicuję, a Robin to zajebista laska, ubiera się najlepiej ze wszystkich panieniek w tym serialu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones