Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 6 Jak poznałem waszą matkę Sezon 6, Odcinek 13

Złe wieści

Bad News 21m
8,7 2 043
oceny
8,7 10 1 2043
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s6e13

Jakie wrażenia po najnowszym odcinku? :(

ocenił(a) serial na 9
kasiazolna

jestem w szoku, przez 6 sezonów nie było takiego zakończenia...

ocenił(a) serial na 8
kasiazolna

Było wiele odcinków gdzie płakałam, ale zazwyczaj to był płacz ze śmiechy, a teraz... tak mi szkoda Marshalla ;(

ocenił(a) serial na 10
kasiazolna

też jestem w szoku, a ktoś zauważył oprócz mnie, że przez cały odcinek pojawiają się liczby? na początku odc jak siedzą w gabinecie jest 50 na czymś na biurku a na końcu 1 na taxówce z której wysiada Lily

ocenił(a) serial na 10
chiiii

dokładnie! jeszcze w gabinecie na tych materiałach, teczce co Barney przyniósł jest 6 jeszcze

Snowwhite_2

to jest serial komediowy, szkoda, ze zaczyna przypominać melodramat, już po ostatnich lepszych odcinkach myślałem, że powrócili do formy, a tu jednak...

Snowwhite_2

i na szampanie było jeszcze 7.
smutny odcinek :(
może się okazać, że przestaną się starać o dziecko. albo na odwrót, że będą starali się, ponieważ ojciec Marshalla chciał wnuka.

ocenił(a) serial na 8
Toille

SPOILER !!!!!

ocenił(a) serial na 9
chiiii

też to zauważyłam .. i od początku zastanawiałam się o co chodzi ..
to był b. smutny odcinek .
na końcu się popłakałam .. :(

chiiii

Tak takie odliczanie.

ocenił(a) serial na 9
kasiazolna

Odliczanie do czego? Bo od połowy odcinka miałem nadzieje, że jak dojdzie do 0 to zobaczę filmik z Robin i sową ;]

ocenił(a) serial na 10
JaCieKrece

tytul odcinka to bad news
Countdown to Bad News lub jak gdzies jeszcze znalazlem Countdown to tears
podejzewam ze jest to bez wiekszego znaczenia, poprostu takie urozmaicenie odcinka jao ze konczy sie smutno.
chociaz himym juz mnie kilka razy zaskoczyl wiec moze i teraz cos sie z tego urodzi ;)

Countdown
http://www.youtube.com/watch?v=N0sPQkKMo5s

kasiazolna

Przypomina mi się jeszcze jeden taki smutny moment w HIMYM gdy Lily zostawiła Marshalla i bidak siedział na deszczu na schodach z pierścionkiem zaręczynowym w ręku :(

ocenił(a) serial na 9
kasiazolna

no zobacze czy bedzie taki smutny. czekam na polskie napisy bo po angielsku moze mi umknac pare tekstow. w sumie lubie takie odcinki gdzie mozna sie zastanowic troche nad zyciem ( nawiazuje do poprzednika)

ocenił(a) serial na 7
lukasz12548

PL napisy juz są :)

ocenił(a) serial na 9
kasiazolna

To był mój ulubiony odcinek. Ostatni pierwszego sezonu. Zaraz szczęśliwy jak i bardzo smutny.

Co do odcinka, to też jestem zaskoczony. Czuję, że serial wraca na prostą, nawet kończąc się w tak smutny sposób

użytkownik usunięty
mark1618

Jakie, kuwa, wraca? Cały szósty sezon trzyma bardzo wysoki, mocny poziom, tylko płaczki narzekają Bóg-wie-na-co...

Po co ta agresja?

ocenił(a) serial na 7
kasiazolna

odcinek cudowny...zwłaszcza zakończenie :(

Sarah_7

Poza tym smutnym zakończeniem, odcinek był naprawdę bardzo śmieszny. Jak stare dobre HIMYM :)

ocenił(a) serial na 7
kasiazolna

jakie było to zakończenie? Co tam się stało?

SouthSide

SPOILER






Na koniec Lily zawiadamia Marshalla o śmierci jego ojca.

ocenił(a) serial na 10
kasiazolna

mam pytanie:) gdzie oglądacie 6 sezon? na Comedy Central same powtórki ost. lecą ;/

ocenił(a) serial na 9
kasiazolna

ten odcinek jest jednym z lepszych:)

ocenił(a) serial na 9
lukasz12548

moim zdaniem jest to kolejny dobry odcinek i czekam na następny!

użytkownik usunięty
kasiazolna

Jeden z lepszych odcinków , ale nie potrzebny moim zdaniem ten atak na końcu. A może dla równowagi to było potrzebne ? .
Ale motywy z Robin , niezłe .Zachowała się z klasą , myślałem że załatwi gościa ale jednak pokazała że ma szacunek nawet dla nielubianych współpracowników.

ocenił(a) serial na 10
kasiazolna

The Universe...
Prawdopodobnie to Wszechświat dał znak, nie tylko tym, że pojawił się 5 sobowtór, ale także tym co się stało na koniec... Łzy cisnęły się same do oczu...

ocenił(a) serial na 10
darecky1

Nie zapominajmy że film oparty jest po części na prawdziwych przeżyciach ( podobno ) może Craigowi Thomasowi zmarł ojciec i dlatego taki wątek. W 6 sezonie zresztą pojawiający się dość często.

Moradin

Ja przez cały odcinek szukałam cyfr i myślałam że na końcu Lily powie że zaszła w ciążę a tu takie zakończenie... Pierwszy raz od początku oglądania tego serialu oczy mi się spociły ☹️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones