PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 280
ocen
8,0 10 1 199280
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Przez to ze bylem fanem Friends, teraz ogladajac HIMYM, wiem jak skończy się każdy wątek. Barney i Robin, ślub Marshala i Lilly, Schodzenie się Teda z Robin itd. I moge się założyć na 'trzepnięcia po mordzie' jak Barney z Marshalem, ze w ostatnim odcinku, Ted bedzie z Robin. To że Ted ma dzieci z jakąs kobietą nie znaczy, że jeszcze z nią jest gdy opowiada historię dzieciom. Ross tez mial syna z inną. Zobaczycie, że będziecie wspominać te słowa.

PS. Neil Patrick Harris, oglosił to że jest gejem pewnie po to żeby aktorki się przy nim nie krepowaly i nie wstydzily na odwazne sceny. To by było LEGEN (wait for it) DARY ! ^^ (zlewa się to prawie z rozpoczeciem przygody z HIMYM) :)

ocenił(a) serial na 7
Sined

Ależ ten wątek się cudownie czyta, pozamiatane po całości! Brawo :D

ocenił(a) serial na 9
Sined

Chyba jeden z lepszych tematów na FW ;)

Sined

Złoto, gratuluję intuicji :) Niby się człowiek łudził, że nie ogląda kolejnego wcielenia Rachel and Ross relationship, że na bank nie pójdzie to w tę stronę, że przecież gdzieś tam jest ta mityczna Matka, która się musi objawić, a jak już się objawi, to po co nam wiedzieć, co było dalej - poznał to poznał, temat z tytułu wyczerpany. A jednak...

Sined

przewidziałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones