PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004339}

Jak poznałam twojego ojca

How I Met Your Father
5,3 1 921
ocen
5,3 10 1 1921
Jak poznałam twojego ojca
powrót do forum serialu Jak poznałam twojego ojca

Z HIMYM nic wspólnego nie ma (poza mieszkaniem). Postacie nudne w porównaniu z ekipą z HIMYM. Wiadomo, Barneya nikt nie przebije, ale przy tym towarzystwie to nawet nudziarz Ted jest gwiazdorem. Jedynie brytol ma jakiś potencjał, ale też bez szału. Serial ewidentnie skierowany do nowego pokolenia, ale po co nawiązuje do serialu, który skończył się prawie 8 lat temu? Dla fanów HIMYM totalne popłuczyny, a nowi widzowie mogliby to oglądać pod innym tytułem i nic by nie stracili (poza swoim czasem). Taki trochę skok na kasę, ale ciężko mi uwierzyć, że ktoś wykupi subskrypcję Hulu, tylko żeby to coś oglądać.

ocenił(a) serial na 2
Mordechaj_Sauerland

Jako Mordechaj powinieneś doskonale wiedzieć. Pieniążki ;)

ocenił(a) serial na 4
Mordechaj_Sauerland

Mam 19 lat i nie trafia do mnie ten serial wole orginal który oglądałem za dzieciaka. Ale z drugiej strony to serial o nudnych milenialsach

garfild2002

nie to jak stary dobry Al Bundy :D

ocenił(a) serial na 4
garfild2002

akurat ostatnim problemem tego serialu jest akurat wybór pokolenia :D można byłoby go zrobić o kimkolwiek i z takim scenariuszem i brakiem chemii między obsadą nadal byłaby ostra średniawa.

Mordechaj_Sauerland

Jak Hulu? Na Disney+ to jets.

pio73

Teraz może i jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones