PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004339}

Jak poznałam twojego ojca

How I Met Your Father
5,3 1 921
ocen
5,3 10 1 1921
Jak poznałam twojego ojca
powrót do forum serialu Jak poznałam twojego ojca

Nijakość

ocenił(a) serial na 1

Postacie bez charakteru i nijakie, żarty są nieśmieszne a czasem żenujące. Nie da się lubić żadnego z bohaterów serialu - nie wiem czy przez słabe aktorstwo czy raczej przez napisane na kolanie postacie.
Serial wprowadza różne mniejszości i nie przeszkadza mi to we współczesnym kinie - kiedy robione jest to zdrowo rozsądkowo i fair , jednk twórcom nie przeszkadza w tym samym czasie wprowadzić przerysowanego głupiego białego londyńczyka i wulgarnej "ślicznotki" zrobionej na Selene Gomez. Podwójne standardy i brak oryginalności oraz nijakość postaci oraz żenujące żarty powodują, że nie ma się ochoty do tego wracać.

ocenił(a) serial na 5
RiverNate

Eeeeee, nie jest tak tragicznie, przede wszystkim są ładni ludzie, a na takie te dwie dobre dupy to od razu lepiej się patrzy. Nie są takie złe te postaci, z czasem nabierają sensu, tylko trochę celu nie mają, a jak już mają to go nie realizują, tylko skupiają się na pobocznych kwestiach.

RiverNate

trudno się nie zgodzić. 6 odcinek dobitnie pokazał nijakość postaci i ich "problemów" przy okazji podkreślając jak bardzo są irytujący

RiverNate

Dodam jeszcze, że aktorsko to w trudnych sprawach bywają lepsi 'aktorzy', tragediaaaa...

RiverNate

Zdjęty po 2 sezonie, i słusznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones