PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851160}

Jaguar

5,8 340
ocen
5,8 10 1 340
Jaguar
powrót do forum serialu Jaguar

Gdyby nie kilka starych aut, serial równie dobrze mógłby dziać się w dzisiejszych czasach. Kolejne sceny, sposób kadrowania, muzyka nieodparcie przywodzą mi na myśl Kryptonim U.N.C.L.E. Główna bohaterka Isabele alias Małgośka Rozenek z tym swoim wysoko upiętym i podskakującym na każdym kroku i w każdej scenie kucykiem sprawia, że podnosi mi się ciśnienie. I rzecz jasna, że taka forma narracji i pokazywania powojennych traum i rozliczania się z nich znajdzie swoich zwolenników, jednak o pewien realizm serial powinien się prosić.

mikaaela

Jaką zatem fryzurę proponujesz, stylizowaną na lata 60?

ewkkb8

Najczęściej były to mocno natapirowane włosy, pełne objętości, "nadmuchane". Wyglądały kusząco i efektownie. Spójrz na BB.
Równie często wybierane było wysokie upięcie/ kok, jak u aktorki Dunaway.
Inną wersją były krótkie fryzurki, geometryczne, bardziej dziewczęce niż kobiece (np. Twiggy).
Z pewnością włosy lat 60 tych na pewno nie widziały prostownicy;-)

ocenił(a) serial na 5
mikaaela

I tu się zgadzam. Bardzo słabe odzwierciedlenie epoki i zbyt współczesny wygląd bohaterów.

mikaaela

mi bardziej przypomina główną bohaterkę z człowieka z wysokiego zamku- ta sama fryzura i strój i troche twarz

ocenił(a) serial na 3
mikaaela

I do tego wytrawni zolnierze Wermachtu, nie potrafiacy celnie strzelac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones