PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485803}

Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu

Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit
5,7 1 850
ocen
5,7 10 1 1850
Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
powrót do forum serialu Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu

Dobry.

ocenił(a) serial na 7

Udało mi się obejrzeć wszystkie 3 części w wersji oryginalnej. Naśladowanie filmów z Indianą Jonesem są najbardziej widoczne w 1. części. Potem film kieruje się własnym życiem. I sądzę, że cała fabuła jest ciekawa, choć niestety jej zakończenie da się przewidzieć. Jeśli ktoś szuka lekkiej rozrywki - warto obejrzeć całość. A kto ocenił film przed jego obejrzeniem jako beznadziejny, ten jest głupcem. Nie powinno się oceniać filmu na podstawie samego traileru lub własnego uprzedzenia.

ocenił(a) serial na 4
Dobromir77

A ja obejrzałam, i oceniam, że jest beznadziejny! Płaska fabuła, koszmarni aktorzy, niektóre momenty są tak głupie i infantylne, aż śmiać się chce, głupota do potęgi! Nic ciekawego. Jedyne, co mi się w filmie podobało- krajobrazy i architektura. Piękne

ocenił(a) serial na 3
kevadra

Jak dla mnie, gdyby dodano kilka żartów, to wyszłaby z tego świetna parodia filmów tego typu.

brokeback

według mnie jak na konkurenta Indiany Jones'a to bardzo dobry.

ps. co ty chcesz do aktora :D

ocenił(a) serial na 10
beatixxx

Aktor w rl gł świetnie tu pasuje, zagrał doskonale!

ocenił(a) serial na 6
Dobromir77

ja obejrzałam wszystkie trzy części. na pierwszej trochę się nudziłam, druga mnie po prostu wciągnęłam, oceniam ją najwyżej ze wszystkich, a trzecia część, a raczej jej zakończenie to jest rzeczywiście do przewidzenia. ogólnie całą trylogię oceniam na dobrą 7. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones