PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842620}

It's Okay to Not Be Okay

Saikojiman gwaenchanha
8,3 3 111
ocen
8,3 10 1 3111
It's Okay to Not Be Okay
powrót do forum serialu It's Okay to Not Be Okay

Tak jak w temacie, myślałam, że już dawno widziałam swoją dramę numer 1. "It's okay not to be okay" totalnie zmiażdżyło moje wieloletnie zestawienie. Tego serialu nie da się opisać, jego po prostu trzeba zobaczyć. Jest kilka niedociągnięć, przynajmniej dla mnie, ale na tle całości są one mało znaczące. Nareszcie twórcy odeszli od standardowego schematu romansu, czyli ona - niezbyt urodziwa, z biednej rodziny, nie grzeszy inteligencją, on - obrzydliwie bogaty, przystojny jaek grecki z bóg z nadopiekuńczą, okropną matką, i bogatą kobietą z boku, zakochaną w nim na zabój. Bardzo, bardzo, bardzo (x10000) podobała mi się relacja między braćmi Moon, absolutnie porywająca serce. Piękne ujęcia, akcja w sumie powolna, ale tu jest to zdecydowany plus. Świetna muzyka, niesamowita gra aktorska (w szczególności na brawa zasługuje Oh Jeung Se, czyli serialowy Sang Tae), lekko mroczny klimat...Jestem ABSOLUTNIE zakochana!

ocenił(a) serial na 7
moncherrie

Zaciekawiłaś mnie, co było dotąd Twoją dramą nr 1? :)

ocenił(a) serial na 8
moncherrie

Podbijam powyższe pytanie ;-)

ocenił(a) serial na 10
moncherrie

No to co było nr 1?

ocenił(a) serial na 9
agata_krystyna

Zapewne SA-RANG-EUI BUL-SA-CHAK. Crash landing on you.

zubi1

Obstawiam Flower of evil

ocenił(a) serial na 9
Zuzol_4

Jestem właśnie po Flower of evil, wyłącznie dzięki Twojemu komentarzowi tutaj :) Bardzo Ci dziękuję.

iwon_q

Nie ma za co :*

ocenił(a) serial na 10
agata_krystyna

Dla mnie Descendants of the sun, ale okey go przebiło!

ocenił(a) serial na 10
moncherrie

Zgadzam się w 100%, dokładnie te same wrażenia

moncherrie

a kto zabił matkę tych braci?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones