PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842620}

It's Okay to Not Be Okay

Saikojiman gwaenchanha
8,3 3 111
ocen
8,3 10 1 3111
It's Okay to Not Be Okay
powrót do forum serialu It's Okay to Not Be Okay

Dzięki netflix

ocenił(a) serial na 10

Miło dla odmiany obejrzeć drame z dużym budżetem bez nachalnego lokowania produktów.
Ostatnio oglądałem The King: Eternal Monarch to zrobili z tej dramy pasmo reklam.

ocenił(a) serial na 9
CottonCrush

Bardzo czekałam na The King, ale dla mnie było totalnym rozczarowaniem, nie wiem, czy dotrwałam choć do połowy

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Nie wiem jak jest w innych dramach, bo to moja pierwsza pochłonięta w całości, póki co - ale z tą ekspozycją Subwaya też mogli być bardziej subtelni :D

ocenił(a) serial na 10
MademoiselleDrama

w tej dramie lokowanie produktow było serio subtelne ;p

ocenił(a) serial na 9
CottonCrush

Z tą subtelnością product placement to tak różnie w tym serialu - pod warunkiem, że się wie na co patrzeć. Biżuteria głównej bohaterki to głównie najnowsze kolekcje Tiffany i Cartier. Torebki - Dior. Nie wiem jak z ubraniami, ale podejrzewam, że też coś w tym stylu.

szkockakrata

jeśli chodzi o ubrania to akurat część garderoby głównej bohaterki jest projektu naszej projektantki Magdy Butrym :) miły akcent

ocenił(a) serial na 9
CottonCrush

W sumie tam te produkty nie były jakoś nachalnie wpychane, a po za tym przynajmniej mi to nie przeszkadzało w The King: Eternal Monarch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones