PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842620}

It's Okay to Not Be Okay

Saikojiman gwaenchanha
8,3 3 111
ocen
8,3 10 1 3111
It's Okay to Not Be Okay
powrót do forum serialu It's Okay to Not Be Okay

Drama sezonu (?)

ocenił(a) serial na 8

Dobry scenariusz (nie zepsujcie tego, błagam), świetna obsada i genialna muzyka. Liczę godziny do kolejnego odcinka. Ktoś ma tak samo?

ocenił(a) serial na 10
myorke

ja mam tak samo :D nie mogę się doczekac

ocenił(a) serial na 8
kasia_886

7 odcinek za mną. Spoiler: drama wciąż fascynująca;) Jak Twoje wrażenia?

ocenił(a) serial na 10
myorke

ja tez juz obejrzalam :D mi tez nadal sie bardzo podoba, ale jakos wolno sie rozwija romans, liczylam na jakis pocalunek bo juz siodmy odcinek a tutaj nic XD a w osmym tez sie nie zapowiada jakis duzy rozwoj akcji

ocenił(a) serial na 8
kasia_886

Doczekamy się:). Kobieta robi co może, KSH gra niedostępnego. Pomijając całą jej resztę: głos ma nieziemski (total hetero opinion!)

myorke

Zgadzam się, jej głos jest cudowny! Mam nadzieję, że niedługo będzie miała kolejną dużą rolę. Bardzo miło się jej słucha w porównaniu z innymi aktorkami (jestem na świeżo po dwóch serialach z Hwang Jung-eum więc tym bardziej xD)

ocenił(a) serial na 8
CatherinePL

Szukałam zawzięcie, ale są info tylko o nowym filmie (coś tam o amnezji..;/). Co do Hwand Jung: jedyna koreanska aktorka, która sprawia, że nie daję dramie szans na start (po kilku bolesnych doświadczeniach). Podziwiam wytrwałość:)

ocenił(a) serial na 8
kasia_886

Miałam rację? Czekanie się opłaciło? ;)

ocenił(a) serial na 10
myorke

Hahaha zdecydowanie! Chhba najlepszy pocałunek jaki w dramach widziałam

ocenił(a) serial na 8
kasia_886

Uhm (czyt.: Mmmmmm;))

ocenił(a) serial na 10
myorke

i jak wrazenia po finalowym odcinku? :D

ocenił(a) serial na 8
kasia_886

Nie przewijałam, ale też nie planuję obejrzeć po raz drugi. W porównaniu do Backsreet Rookie ( apel do JCW: weź w końcu dobry scenariusz!) i Dinner Mate (odpuściłam w połowie), powinnam usunąć "?" z tematu na forum. Powstrzymam się;/
Proszę o komentarz:)

ocenił(a) serial na 10
myorke

mnie sie baardzo podobala, ale ja przygode z dramami zaczelam niecaly rok temu wiec nie mam duzo ich do porownania. Backstreet rookie mialam obejrzec bo uwielbiam JCW ale melting me softly porzucilam jakos w polowie i tak mi siee wydaje, ze Backstreet jest na podobnym poziomie :(

ocenił(a) serial na 8
kasia_886

Żeby nie było; drama też mi się bardzo podobała, (chociaż koniec mniej niż początek). Przed finałowymi odcinkami zaczęłam Flower of evil i popłynęłam, pewnie stąd spadek entuzjazmu... Backstreet Rookie d... nie urywa, ale moim skromnym zdaniem, o wiele lepsze niż Melting me softly. Do trzech razy sztuka, już w listopadzie City Couples Way of Lovez Wookim. Ten sam reżyser co "it,s ok...", więc oczekiwania mam ogromne! :)

ocenił(a) serial na 10
myorke

oo flower of evil mam zamiar obejrzec. Ja do tej nowej dramy z JCW nie mam tez duzych oczekiwan bo glowna aktorka bedzie ta, ktora grala w fight for my way a ta drama mnie znudzila bardzo i aktorka wlasnie mi nie pasowala :(

myorke

Zdecydowanie! To jak piękna i ważna jest ta drama nawet nie da się opisać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones