PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682141}

In the Flesh

7,6 3 179
ocen
7,6 10 1 3179
In the Flesh
powrót do forum serialu In the Flesh

nieścisłość

ocenił(a) serial na 7

nieco dziwny był widok Kierena jako zombie paradującego w supermarkecie w bluzie z kapturem i
jeansowej kurtce... Raczej wątpliwe, żeby został pochowany w takim stroju a nie w jakimś
garniturze, fraku :/

MichalSzczepanik

fakt haha. nie zauważyłem. przymknijmy oko :D

ocenił(a) serial na 6
MichalSzczepanik

Akurat mógł być tak ubrany, tylko w Polsce jest tak przyjete że chowa sie zmarłych elegancko ubranych, a UK tak jak chcą, przykładowo włosy w irokeza, podarte jeansy i flanelowa koszula (oryginał)

MichalSzczepanik

Były w jakimś serialu zombie w garniakach? :p

użytkownik usunięty
m_m1902

W tym serialu zombiakami mogą by tylko ci co normalnie umarli.

Captain Obvious ... poważnie myślicie że byłoby fajnie gdyby wszyscy biegali w kreacjach pogrzebowych?

ocenił(a) serial na 6
m_m1902

Może się przebrał? Te zombie są w ogóle dziwne. Np. w 2 odcinku wygląda to jakby się zombie opiekował dzieckiem-zombie.

ShustyPL

Fakt są dziwne w stosunku do innych, jakby bardziej inteligentne i nie do końca pozbawione uczuć.

ShustyPL

Też się zdziwiłam, ale może twórcy chcieli pokazać że zombie nie zawsze posługują się pierwotnymi instynktami...

ocenił(a) serial na 7
MichalSzczepanik

Przecież w 2. odcinku wychodzi z grobu, mając założoną właśnie tę bluzę. Oglądajcie to trochę uważniej.

ocenił(a) serial na 7
cmp61a

i tak trochę dziwne, że w takim stroju go pochowali. Ale skoro - jak ktoś wcześniej napisał - Anglicy mają w zwyczaju chować bliskuch w strojach "casual'owych", to już się nie czepiam

ocenił(a) serial na 7
MichalSzczepanik

chowanie w eleganckich ciuchach to są zwyczaje nasze, nie wiem jak to nazwać słowiańskie? Chociaż to też zależy. Już coraz bardziej odchodzi się od tego, że chowa się w eleganckich ciuchach zmarłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones