PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682141}

In the Flesh

7,6 3 179
ocen
7,6 10 1 3179
In the Flesh
powrót do forum serialu In the Flesh

Sezon 3 został anulowany.

użytkownik usunięty

BBC 3 podobno nie posiada funduszy na kontynuację serialu, cięcia budżetowe i te sprawy. Jako fanka ITF nie godzę się z anulowaniem tego odmieniającego życie serialu i uświadamiam, że istnieją petycje, które można podpisać na stronie Change. org, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę In the flesh. Niestety nie mogę wkleić linku, gdyż nie pozwalają na to zasady publikacji postów xd. POMOCY FANI! RATUJMY IN THE FLESH!!

ocenił(a) serial na 8

hm...myślę, że to nie kwestia funduszy...nie jest to serial z wielkim budżetem, bez efektów..no chyba, że im na ten mus do twarzy brakuje

Podobno chodziło o to że kanał, na którym emitowany był serial zakończył swoją działalność, poczekajmy rok lub dwa to może inna stacja ruszy serial :)

elfka77

Ehh, mam nadzieję, bo ostatni odcinek wcale nie wyglądał jak pożegnanie, tylko jak zapowiedź czegoś większego :)

ocenił(a) serial na 9
dzikie_drzewko

hahaha.....3 lata....jeszcze 2 .
Za dwa lata napisze: już pięć lat...jeszcze dwa...

ocenił(a) serial na 8

Świetny serial, wydaje mi się że tak moglibyśmy zachowywać się w obliczu obcego.

niestety tak bywa z serialami, które jednak tematycznie koncentrują się w jakiejś specyficznej tematyce, która może się okazać zbyt ciężkostrawna dla szeroko pojętej publiki - podobny los spotkał również brytyjskie "the fades".

ocenił(a) serial na 8

Obejrzałem i powiem z całą odpowiedzialnością: koszmarny błąd! To mogło być drugie Black Mirror. Nie do odżałowania.

ocenił(a) serial na 9

Zagłosowane! Jeśli nie 3 sezon to przynajmniej 90 min odcinka...
(wciąż preferowałabym cały sezon. Serial lepszy-z bólem serca-od Lucyfera!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones